Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Battlefield 3


Recommended Posts

  • Replies 699
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

rucznoi- czytanie ze zrozumieniem się kłania: ja nigdzie nie pisałem, że lubie gry tego typu cod, tylko, że tak właśnie wygląda ten bf... jak ja nie lubie jak ktoś tak dziwnie interpretuje wypowiedzi. BF nigdy nie było symulatorem i nigdy nie będzie, dlatego napisałem, że takie czepianie się szczegółow dot. realizmu nie ma sensu w przypadku tej gry.

Link to post
Share on other sites

Te BF bedzie jak widać grą CoD-like, przejść w pare wieczorów oskryptowane misje i zapomnieć. To już nie stary dobry bf.

 

Grałeś ty kiedykolwiek w tego "starego dobrego" BF?

Z Twojej wypowiedzi wynika jakby ten stary BF był mega wykokszonym symulatorem w porównaniu z tym co się dzieje w najnowszym BF3.

 

IMO cała ta seria BF = Cod + pojazdy + duuuuuże mapy + duuuużo ludziów.

 

[..]którzy chco być słat i D3Lt4!!!

 

:bialaflaga:

Wolałbyś grać w grę w której głównym bohaterem jest ziemniak z reklamy Biedronki ? :hahaha:

Link to post
Share on other sites

Grałeś ty kiedykolwiek w tego "starego dobrego" BF?

Z Twojej wypowiedzi wynika jakby ten stary BF był mega wykokszonym symulatorem w porównaniu z tym co się dzieje w najnowszym BF3.

 

IMO cała ta seria BF = Cod + pojazdy + duuuuuże mapy + duuuużo ludziów.

 

 

 

:bialaflaga:

Wolałbyś grać w grę w której głównym bohaterem jest ziemniak z reklamy Biedronki ? :hahaha:

Hehe, no mistrzu cientej ryposty, albo psią kupą na trawniku z Warszawskiego parku.

 

Co do "dobrego" BF to w sumie mogę się zgodzić, mimo że był komendant i drużyny a cała strona musiała się jakoś zebrać w sobie by przejmować opowiednie flagi - to tak można uznać że nie różni się od koda. Śmieszne były całe Teamy medyków, czy lkm, spamy torbami[bo dają dużo punktów]. Gra w sumie różniła się tym, że miał cie kto podnieść zawsze i nie było głupich perków.

Link to post
Share on other sites

Kurde czy zawsze jak jakaś gra wychodzi to od razu muszą być porównania do Coda.

 

Medal of honor 2010 - porównanie do Cod-a

Bad company 2 - porównanie do Cod-a

Crysis 2 - porównanie do Cod-a

Pasjans na windowsie - porównanie do cod-a (Nie bierzcie tego poważnie ;) )

 

Jeśli ktoś woli grać w coda to niech gra i niech nie narzeka na inne gry.

 

PS: Ciekawe czy w następnym trailerze pokażą dalszą część jak latamy myśliwcem (11:50)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Uważam podobnie jak Pan kilka postów wyżej. Battlefield zawsze różnił się tym od innych multiplayerowych fps'ów że mieliśmy duże mapy dla dużej ilości graczy , dostęp do czołgów,wozów bojowych, samolotów itp. To właśnie zawsze była domena BF'a ! Bad company sprawdził się całkiem nieźle, choć był ograniczony jeśli chodzi e to pojazdy. Co do realizmu to mam nadzieję że gra będzie oferowała powyższe + hardcore mode - to mi zrekompensuje rozwalanie samochodów z m249, nie przegrzewające się lufy czy brak poprawki na wiatr przy uwzględnianiu toru lotu pocisku ...

Dla fanów super real must be - polecam nowo wydany dodatek do ARMA 2 :>

Link to post
Share on other sites

Kurde EA powinno wchodzić na fora airsoftowe i czerpać z nich informacje :hahaha:

 

IMO robią to. Dlatego marines tak dobrze wyglądają. Coś tam kiedyś wpadło mi w ucho, że szukali po forach airsoftowych gości, którzy udają wojska rosyjskie, ale nie wiem czy to prawda.

Link to post
Share on other sites

IMO robią to. Dlatego marines tak dobrze wyglądają. Coś tam kiedyś wpadło mi w ucho, że szukali po forach airsoftowych gości, którzy udają wojska rosyjskie, ale nie wiem czy to prawda.

 

IMO US Army kładzie łapy na takie produkcje. Dobrze wyglądające wojsko w BF3 to dobrze wyglądająca reklama, a reklama dźwignią handlu ;) Oni (US ARMY) marketing mają rozwinięty lepiej niż niejedna światowa firma :)

Link to post
Share on other sites

IMO US Army kładzie łapy na takie produkcje. Dobrze wyglądające wojsko w BF3 to dobrze wyglądająca reklama, a reklama dźwignią handlu ;) Oni (US ARMY) marketing mają rozwinięty lepiej niż niejedna światowa firma :)

 

IMO szwedzkie studio robi ten tytuł. No i gramy USMC, więc co ma z tym US Army wspólnego?

Link to post
Share on other sites

IMO szwedzkie studio robi ten tytuł.

 

Bariera językowa? nie sądzę

Prawna? też odpada

Konflikt interesów? EE nie bo raczej skorzystałyby na tym obydwie strony :)

 

Pisząc US ARMY mam na myśli wszelkie rodzaje amerykańskich sił zbrojnych (wiem, że US Army i USMC to nie to samo).

Link to post
Share on other sites

Od dawna promowane są singlami, czy to COD czy inne serie- po prostu zawsze z tego są fajne filmiki (ludki gadają, jest jakaś fabuła) pamiętam jaki fajny był singiel- znaczy filmiki ze zdobywania stalingradu w COD). Ładnie można pokazać. Co do samolotów- pewnie jest jakaś spora, bardzo spora mapka. Mnie w AA samoloty jakoś nie przeszkadzały- ale tam to były mapy.

Link to post
Share on other sites

Nie- samoloty to nie jest głupi pomysł. IMO w BF2 najlepszą rzeczą, w MP były JETY! Onerazoneraz...

 

Dziwię się, że nikt tutaj o tym nie wspomniał- BF2 nie miał żadnej fabuły na SP- miałeś zająć flagi i tyle. Nie było kampanii, prologów, punktów za misję, głównych bohaterów- prosta gra z flagami, różniąca się od CoDa czy MoH'a wielkością, budową i style map i gry. Soa....

 

 

A wydaje mi się, że latanie czy obsługiwanie jakiegokolwiek pojazdu ograniczy się do 1, max 2 misji- tak jak ma to miejsce w MoHu 10, gdzie jesteś strzelcem czy w CoD4, gdzie obsługujesz uzbrojenie w AC-130. W BF3 może być inaczej-możesz sam kierować pojazdem ( coś na kształt jazdy czołgiem w CoD1 i 2 ) i wykonywać kolejno zadania. Nie wiem- nie gdybam co będzie w multi...

 

A USMC wyglądają bardzo średnio... to że był plakat z dokładnymi info, co nasz "soldżer" nosi na sobie, nie znaczy, ze wsio będzie cool i czoko ( jak w MoHu 2010, gdzie na serio- broń i szpej były dobrze odwzorowane ).

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...