Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Battlefield 3


Recommended Posts

BF 2142- jedna z lepszych. (jak dla mnie)Dwa lata grania i teraz, po rocznej przerwie, nie mogę się zalogować- o co kaman?

A co do BF 3, jak czyjś "styl" grania polega na, "solo i aby do przodu" to napewno lepszym wyborem, niż BF, będzie COD i tyle, nie ma co wypisywać wad jednej gry, tylko po to, żeby pokazać wyższość drugiej, przecież każdy wie, że wad "Ukochanej", się nie widzi :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 699
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kolega wyraźnie nie ma co robić z czasem, skoro przez 60 godzin grał w grę, która mu nie odpowiada :-)

 

Oj tam, oj tam, jak mam tylko ze 2 gry na PC to w co mam grać ;)

 

Nie wiem jakie serwery znajdujesz, że tylko to cię spotyka.

 

Czasami zdarzy się że trafię na jakiś fajny serwer ale to tylko czasami.

 

W 3, w singla gralem ze 3 misje, potwierdzam - dno, ale single nigdy nie był dobrą stroną Battlefielda. Multi: tu już można dyskutować ( nie mam Back to karkand, do którego się przymierzam, żeby znowu poczuć magię map z 2).

 

BF:Bad Company miał bardzo fajną kampanie która mi się bardzo podobała, BC2 miał już trochę gorszą bo mapy były ograniczone do wyznaczonej ścieżki ale też była fajna. BF3 dno.

B2K mam takie dziwne wrażenie że bronie z tego dodatku zapewniają przewagę i są lepsze od podstawki, mogę się mylić.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Witam, wysłałem kilka zaproszeń z mojego profilu w BF3 (PC) i naszła mnie taka myśl - może zrobimy swój pluton w BF3?

 

W sumie dobry pomysł ja od siebie też miałbym jeszcze 2 osoby. To w takim razie pisać kto byłby chętny. Jak co mam TS3 więc później powysyłam wam dane.

Link to post
Share on other sites

Może tu ktoś mi pomoże.

Wczoraj wszystko było ok, a dzisiaj wyskoczył mi Origin z jakąś aktualizacją no to dużo nie myśląc zezwoliłem na nią. Po aktualizacji chciałem sobie pograć w BF3 więc 2xklikam na ikonkę Origina i nic, chciałem odpalić grę z Battelog'a ale też nic w ogóle Origin nie reaguje. Co może być tego przyczyną i co mam z tym zrobić ?

 

Z góry dzięki za pomoc.

Link to post
Share on other sites

No nie mogę się wylogować z Origina bo nie chce mi się nawet włączyć po tej chole**ej aktualizacji.

Witam w klubie niezadowolonych, ja od aktualizacji z 14lutego nie mogę odpalić bf'a (nie odpala battleloga a pojawiający się w managerze proces bf3.exe znika po 10-15 sek). Po 5-6 kontaktach z pomocą techniczną podziękowałem, jak za jakiś czas żadna aktualizacja nie pomoże to oddam konto za części do repliki :D

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Są chętni do wspólnego grania w BF3 i nie tylko, również ARMA 2 ??

 

Jeśli szukacie ludzi do współpracy w grze, macie dość chaotycznej rozgrywki, liczycie na działanie w squadach zajrzyjcie do nas na GrupaF2F.pl

 

- oferujemy grupę znajomych z głową na karku doświadczonych w rozgrywkach multiplay

- platformę Web do wymiany informacji, samorealizacji

- serwer TeamSpeak 3

- serwer Battlefield 3

 

Jesteśmy grupą znajomych którzy od 2 lat spędzają wspólnie czas, staramy się sprawdzić każdy tytuł który wymaga COOP'eracji i współpracy. Jeśli szukacie miejsca żeby się zaczepić i może utworzyć swoją grupę zapraszamy.

 

Nasze jedyne wymagania to wiek ponad 20 lat, kultura osobista, pozytywne usposobienie.

 

Pozdrawiam

Santo

 

Mój profil B-Log

http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/Santo_PL/

Edited by lns
Link to post
Share on other sites

Witam w klubie niezadowolonych, ja od aktualizacji z 14lutego nie mogę odpalić bf'a (nie odpala battleloga a pojawiający się w managerze proces bf3.exe znika po 10-15 sek). Po 5-6 kontaktach z pomocą techniczną podziękowałem, jak za jakiś czas żadna aktualizacja nie pomoże to oddam konto za części do repliki :D

 

 

Ale badziew i teraz powiedzmy że oprócz BF3 mam jeszcze kilka innych gier na Originie i zamówionego ME3 to se kur*a nie pogram bo jakieś konowały z****li łatkę ?!

 

Sorka za offtop ale szlag jasny mnie trafił.

Link to post
Share on other sites

Ale badziew i teraz powiedzmy że oprócz BF3 mam jeszcze kilka innych gier na Originie i zamówionego ME3 to se kur*a nie pogram bo jakieś konowały z****li łatkę ?!

 

Sorka za offtop ale szlag jasny mnie trafił.

Zawsze możesz zakleić crack'a ale o multi wtedy zapomnij.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...