Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Battlefield 3


Recommended Posts

  • Replies 699
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest gecko123

Ea ostatnio robi sobie jaja np. faworyzowanie graczy premium. Ja ostatnimi czasy gram zdecydowanie rzadziej, praktycznie w ogóle.

 

W jaki sposób są faworyzowani? Mam premium i jest w nim po prostu zawartość wszystkich DLC i jakieś pierdoły typu nóż, czy kamuflaż, a jakoś nie odczuwam, żeby kolejki do serwerów były szybsze.

 

<tak naprawdę mamy wall hacka, aimbota, a bronie zadają 3000% obrażen! muahahahaha>

 

Za to lagi, występujące od jakiegoś czasu to po prostu żenada.

Edited by gecko123
Link to post
Share on other sites

Zainstalowałem, zagrałem w singla, przeszedłem.

Wyraźnie widać inspiracje twórców sposobem przedstawienia fabuły zastosowanym w Kałowduty BlackOps. Tylko tutaj jest to czytelniejsze i nie ma jakichś kwasowych halunów w trakcie doładowywania misji.

Powiem krótko, zawiodłem się. Po bardzo dobrym BadCompany 2 ta gra jest średnia. Trzeba przyznać, zę autorzy w końcu nauczyli się robić poziomy trudności. Nawet na normalu zdarzało mi sie ginąć po pare razy w tym samym miejscu. Zwykle to mi się nie zdarza.

 

To na co liczyłem czyli udźwiękowienie z grubsza mnie nie zawiodło. Dźwięk był soczysty i mile łechtał uszy w porównaniu do MW3. Tylko czasami coś się bugowało i niektorych dźwięków przez minutę albo i dwie potrafiło w ogóle nie być. Najgorsze, ze zdarzyło mi się to podczas jazdy Abramsem. A bez ryku tego potwornego silnika nie było już takiej frajdy, nie było czuć tej potęgi oddanej w moje ręce. Inna rzecz, ze T90 to ruscy chyba z papieru zrobili bo pęka jak bańka mydlana. Rozumiem, zę to gra amerykańska do bólu ale nie przesadzajmy, to T90 jest najpotężniejszą i przede wszystkim znacznie nowszą konstrukcja niż stareńki Abrams. To nie film propagandowy, tu Abrams powinien sie położyć od trafienia T90 a na odwrót już niekoniecznie...

 

No i brudasy mają za dobry wzrok. Gracz moze sie po ciemku czołgać a brud i tak go wypatrzy i trafi.

 

Ogólnie gra jest zupełnie inna niż MW3 a i tak postawiłbym znak równości miedzy nimi. Podobny poziom choć inne podejście. No i jakby nie patrzeć MW3 jest dużo bardziej kretyński pod wzgledem opowiedzianej historii. Niby o tym samym a nie do końca. BF3 mógłby być pierwszą albo drugą częścią jakiegoś hgolełudzkiego filmu, MW3 conajmniej czwartą, duszoną na siłę.

 

 

Liczyłem, zę autorzy pójdą bardziej w kierunku zadanym przez Medal of Honor 2010. Zawiodłem się. Teraz czekam na nowego medala.

Edited by poldeck
Link to post
Share on other sites

@poldeck

 

Z tym że Bf3, tak jak każdy zresztą Battlefield, nie był robiony pod singla, tylko głównie pod multi (ten moment, w którym zdejmujesz z RPG7 snajpera razem z połową budynku, w którym kampi); dopiero w tym trybie gra ujawnia swoją wartość. Ja potraktowałem singleplayer raczej jako samouczek, niż jako główną rozgrywkę.

Link to post
Share on other sites

Nie oszukujmy się BF3 to kupa.

Pod względem SP, fabuły, humoru ( nawet reklamy ) najlepszy był w BC - IMO najlepszej części.

BC2 miał także fajną fabułę, SP ale nie było już tego humoru jednak nadal była to fajna produkcja.

BF3 pod względem SP - dno, a MP zakładając że znajdziesz jakiś serwer z ogarniętymi graczami to można całkiem fajnie sobie pograć ale na podstawce ( nie wiem jak na DLC/Premium ) ciężko jest znaleźć takowy.

Link to post
Share on other sites

Też się zastanawiam nad premium, jak mi się uda (ale to nie jest pewne) to mogę załatwić nowe konto premium w pudełku za 125 zł (normalnie na allegro ponad 150) także jakby ktoś chciał to jeszcze napisze tutaj czy mi się udało (kolega handluje kodami zniżkowymi do sklepów internetowych).

Zrobiłem pluton, dzisiaj albo jutro załatwię emblemat i opis.

Link: http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/platoon/2832655241375692091/. Kto chce być administratorem niech mi gdziekolwiek napisze. :)

Edited by RivPolska
Link to post
Share on other sites

Witam wszytkich:)

 

Zapraszamy na serwer klanu BTT do wspólnej zabawy:) Musimy jakoś rozruszać nasz serwer i wszystkie sugestie względem map oraz opcji będą uwzględniane i wprowadzane w życie. Dla uczciwych i porządnych graczy mamy także vip passy na serwer:)

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/servers/show/9b41490c-f7b4-4e08-a0fc-8af249c6ff13/BTT-Metro-Noobs-only-all-weapons-allowed/

PS. nazwa jest dosyć często zmieniana:)

Do zobaczenia na polu bitwy!

Link to post
Share on other sites

Jak pisałem tego posta to dopiero ustawiliśmy tą mape, od dwóch dni walczymy z frekwencją na naszym serwie i tu niespodzianka, wszyskie sloty pełne. Zobaczymy jak to się dalej rozwinie, i pamiętajcie że zawsze możemy ustawić każdą mape jaka jest w grze. Byłbym zapomniał, w razie czego (o te sloty i wszelkie sugestie) piszcie na PW.

 

Pozdrawiam:)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Panowie, to jak? Warto kupić BF'a, czy jest już totalnie spieprzony przez EA? Jeśli warto, to czy inwestować w ultimate'a? Niedawno kompa nowego postawiłem, w sumie głównie z nastawieniem na ten produkt, a tu widzę, że jakieś problemy się pojawiają, dyskryminacja "nieultimejtowych" graczy. W BC 2 miło się gra, ale człowieka jednak ciągnie bardziej do tej trójki..

Link to post
Share on other sites

Możesz sobie od razu kupić premium za 109 pln i mieć dostęp do wszystkich dodatków. Teraz wychodzi dodatek Armored Kill zawierający ogromne mapy z masą pojazdów, czyli esencję Battlefielda. A faworyzowanie graczy premium to mit - różnica jest taka, że nóż wygląda inaczej (gorzej) a serwery z ustawieniami premium wpuszczają najpierw graczy premium, jeśli jest kolejka. A takich serwerów jest może 5% całości.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...