Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Battlefield 3


Recommended Posts

  • Replies 699
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co myślicie o nowej wersji battleloga?

Wolałem tamtą, wszystko zajmuje więcej przestrzeni niż powinno. No i to, że teraz muszę gdzieś najechać, gdzieś kliknąć, żeby zobaczyć mój piękny level i pasek postępu to zbrodnia :icon_biggrin:

Ponarzekałbym jeszcze na to, że BBlog nie działa, ale to chyba kwestia czasu.

Edited by Mixon
Link to post
Share on other sites

Jeszcze się upewnie czy aby na pewno mamy ten sam problem..

 

OFF, u Ciebie jest tak, że grasz chwilę i nagle pojawia się czarny ekran z napisem "wczytywanie", a po chwili wybija do battleloga?

 

Nosz kurr, w nic nie idzie pograć, nawet w głupią fifę.

 

Nie mam. Dopiero jakoś po trzeciej próbie połączenia mogę wbić do gry, ale nie wywala mnie. Chyba, że sam zminimalizuje grę podczas rozgrywki to wtedy wywala mnie z gry.

 

Co do battleloga to też jakoś nowa wersja do mnie nie przemawia. Jedynie podoba mi się przeniesienie tego okienka wczytywania gry na prawą stronę przy liście znajomych.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...

@hania24:

 

Mówisz, że teraz tylko gra pod sieć, a nie wiem czy pamiętasz, ale Battlefield 1942 i Battlefield 2 nie miały trybu single w ogóle. Można było co najwyżej grać z botami na mapach do multiplayera. Nie zmienia to jednak faktu, że faktycznie najlepsza była dwójka. Spędziłem grając w nią mnóstwo godzin. Trójka jest piękna, efektowna, ma swoje smaczki, ale... znudziła mi się znacznie szybciej niż dwójka. Szczerze to już chyba Battlefield: Bad Company 2 przyciągnęło mnie na sporo dłużej niż BF3.

Link to post
Share on other sites

Niby po czwórce ma być 1943 na co wskazują easter egg'i(?) w trójce. Bodajże na barykadach na mapie Wake Island było coś w tym stylu. Gdyby jednak dogłębniej spojrzeć to to nic nie znaczy. Jeśli by znaczyło to w przeciągu dwóch lat powinniśmy mieć BF 1943 oraz 2143 sądząc po reperowanym mechu w jednym z budynków na, bodajże, Gulf of Oman (i jakaś tabliczka, ale tą już pamiętam jak przez mgłę). No nic, pozostaje czekać :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

A ja się pochwalę, że wczoraj udało mi się rozwalić czołgi z Froffoota i Thunderbolta. Zawsze jak próbowałem to jakiś wariat z trainerami, zakręcający w miejscu mnie kosił ale stwierdziłem, że muszę poczuć siłę Gatlinga i wczoraj się udało :) Jestem spełniony, mogę zagrać w BF4 :) Chociaż, jeszcze Skid Loader mnie trochę korci ... :)

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...