Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czy replika armalite m15a4 ris jest dobra na początek?


Recommended Posts

MP5 od galaxy, będzie dużo trwalsze.

@edit

Zwróć uwagę, że podałeś wersję "sportline" czyli syfny klon syfu. Ogólnie trzymaj się daleko od tego typu serii, Chyba, że dorzucić ok 200 zł i kupić wersję budżetową KWA z plastikowym chyba lowerem. Wtedy to co innego :)

Edited by Ferduch
Link to post
Share on other sites

To chyba rebrand sportline Classica, omijaj szerokim łukiem. M14 Cymy też omijaj szerokim łukiem. W tych pieniądzach masz M4 specny jak się promocja trafi w ganfajerze i jeśli musisz mieć coś z rodziny AR to najtańsza w miarę nieboląca alternatywa, choć specny potrafią płatać smutne figle.

Link to post
Share on other sites

Daruj sobie eMki od JG. Masz tyle hajsu, że starczy Ci na porządną G36 (JG, Boyi, GFC), MP5 (np. Cyma), Kałasza (Boyi, Cyma). Chcesz eMke to szukaj Specna Arms - to chyba najtańsze zdatne do użytku eMki.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

Jak emka w tej cenie to faktycznie Specna będzie najlepsza.

 

M14 Cymy też omijaj szerokim łukiem.

Czemu tak uważasz? Najlepiej strzelająca stockowo giwera jaką w życiu widziałem to właśnie m14 Cymy. A porównanie mam do naprawdę dużego grona replik. Chociaż akurat tak się złożyło, że nie strzelałem nigdy z m14-tek innych firm.

Link to post
Share on other sites

Bociano, gdybyś miał okazję postrzelać z M14-Veteran [G&G], to uświadomiłbyś sobie jaki to dzień do nocy, choć podzielam również Twoje zdanie na temat CM.032, z tej półki cenowej to bardzo przyzwoita replika. Miałem obydwie więc mam porównanie.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Jak emka w tej cenie to faktycznie Specna będzie najlepsza.

 

 

Czemu tak uważasz? Najlepiej strzelająca stockowo giwera jaką w życiu widziałem to właśnie m14 Cymy. A porównanie mam do naprawdę dużego grona replik. Chociaż akurat tak się złożyło, że nie strzelałem nigdy z m14-tek innych firm.

Miałem trzy (sic!) różne egzemplarze, z czego dwa nowe. Wykonanie, spasowanie, praca repliki prosto z pudełka, problematyczny tuning i gb v7 i sprawiły że przestałem zaklinać rzeczywistość i spojrzałem prawdzie w oczy-w tych pieniądzach jest kilkadziesiąt lepszych, mniej awaryjnych, bardziej tuningowalnych replik, które początkującemu aesgejowi pozwolą się bawić bez stresu.

Link to post
Share on other sites

Też strzelałem z kilku egzemplarzy - wszystkie strzelały naprawdę fajnie.

Wykonanie zewnętrzne nie jest może rewelacyjne, szczególnie problematyczne jest pękające suwadło.

Praca po wyjęciu z pudła, też mnie zaskoczyła w tej giwerze, ale pozytywnie - jest to najcichszy chińczyk jakiego widziałem po wyjęciu z pudła.

Awaryjność w stocku taka jak w każdym chińczyku, problem to mniejsza ilość części zamiennych.

Tuning rzeczywiście trudniejszy niż w bardziej starndardowych aegach. Cała konstrukcja trochę dziwna i niepotrzebnie skomplikowana.

Wcześniej pisałem, że nie strzelałem z innych m14, a teraz przypomniało mi się jak dość dawno temu strzelałem bodaj z m14 od G&P w wersji DMR - pamiętam, że stocku lepiej strzelała Cyma

 

 

Także pomijając przypadki gdy ktoś choruje na m14, może i masz rację i nie ma sensu się w to bawić.

Niemniej jednak, jeśli komuś marzyłoby się właśnie m14, a nie miałby funduszy na więcej, z czystym sumieniem zawsze tą Cymę polecę.

Muszę w końcu spotkać kogoś z Veteranem od G&G, bo już tyle dobrego o tym słyszałem, a nie miałem jeszcze przyjemności się tym pobawić.

Edited by Bociano
Link to post
Share on other sites
(...)Muszę w końcu spotkać kogoś z Veteranem od G&G, bo już tyle dobrego o tym słyszałem, a nie miałem jeszcze przyjemności się tym pobawić.

Żałuj, na prawdę zajefajna replika, w stocku skuteczny zasięg (cel 300x300 mm) 70 m, więc trafienie w korpus gwarantowane.

Jeśli chodzi o M14 CYMY, to dobrym wyborem byłaby wersja SOCOM, jest krótszy, więc bardziej mobilny, a osiągi w stocku praktycznie takie same jak wiosła, tyle że traci trochę na klimacie.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...