Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Shephard's Tactical


Recommended Posts

Ja wygrałem kamizelkę JPC w PCGZ na Allegro. Przyszła bardzo szybko - pewnie dlatego, że ten konkretny egzemplarz był już uszyty. Do wykonania nie mogę się przyczepić. Szwy proste. Wykończenie schludne. Żadnych odstających nitek. Rzepy mocne. Niestety przy nieuważnych obchodzeniu się z kamizelką rzepy mają tendencję do szybkiego mechacenia siatki dystansowej po wewnętrznej stronie. Dodatkowo wątpliwość budzi sposób wykończenia klapy w dolnej części - na zgięciu krawędź materiału po obu stronach (długości dosłownie kilku centymetrów) nie jest niczym zabezpieczona, więc istnieje ryzyko, że będzie się strzępić. Póki co kamizelka przeżyła raptem dwa dni średnio intensywnego użytkowania, więc nie wypowiem się na temat rzeczywistej wytrzymałości. O tym dopiero za kilka miesięcy. Dodatkowo, pętelki do prowadzenia łączności czy hydracji na comfortpadach mogłyby być w kolorze zielonym, a tak mamy przeciętną czarną gumkę, ale to chyba zostało poprawione w nowszych wersjach. Generalnie jestem bardzo zadowolony. Na użytek airsoftowy to jest aż nadto.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sprzęt się pokazał..wysłany tydzień później..

Pora na kilka słów co do jakości:

Na pierwszy rzut oka wszystko w porządku.Materiał OK,jakość szycia 4,5/5.

Kilka mankamentów,które zauważyłem:

- Gumka w insercie nie zabezpieczona,strzępi się.

- Krzywo przyszyte paski pionowe w cummerbundzie względem siebie.

- Nie przyszyty materiał na brzegach insertu(chyba że tak to ma być...).

- Według mnie jeszcze jedno utrapienie.Rzepy do regulacji wysokości naszyte po przeciwnych stronach...trochę to utrudnia regulacje.

 

Wszystkie ww problemy w postaci zdjęć znajdziecie tutaj. Znajduje się tam również porównanie materiału MC z Miwo L.

 

Jeśli znajda się jakieś pytania to pisać śmiało.;)

Edited by Limaxu
Link to post
Share on other sites

Z nimi to jakaś ciężka sprawa tzn. Zero kontaktu, towar niby do mnie wysłany kurierem DPD w piątek, dzisiaj już jest wtorek, i chyba tak jak kolega wyżej nadmienił, moje zamówienie nie zostało nawet uszyte bo od rzekomego wysłania całkowita cisza, zero odzewu na korespondencję.

Link to post
Share on other sites

Ja już dzisiaj zażądałem numeru przesyłki albo zwrotu pieniędzy, jak nic do jutra mi nie odpowie idę na policję,ja po prostu nie mam tyle cierpliwości, zwłaszcza że za to co moje być powinno ja zapłaciłem a zamówionych fantów nie dostałem więc jest to złamanie podstawowych zasad sprzedaży ujętych w kodeksie handlowym

Twierdzi że towar wysłany a numeru nie podał więc skłamał, a to świadczy o próbie oszustwa

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ja mam juz okolo 2 lat JPC od nich, swietna polecan nic sie nie dzieje, mam rownie kopie plecaka medycznego z MIWO, ogolbie czeka sie dosc dlugo ale cena oraz jakos to rekompensuja.

 

Przepraszam za polskie znaki ale ciesze sie ze wogole mi klawiature na tym telefonie wyswietlilo :).

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Kupiłem od nich HYDRO (ich customowy projekt pokrowca na wkład hydracyjny pod JPC) Zamówiłem, uszyli przed umówionym terminem, wysłka też sprawna. Po otworzeniu paczki Hydro jest kompletnie nie zgodne z tym z opisem na ich stronie. Wyobraźcie sobie że dostałem Hydro bez dziury na węża od wkładu, co jest dla mnie totalną porażką, gdyż po to przecież kupiłem ten pokrowiec. Następny błąd w uszyciu to kieszeń przednia z siatki, która miała być takim (workiem), a dostałem coś uszytego z trzech kawałków siatki z której wszystko wypada. Zmniejszona ilość rzepów, brak gumki ściągającej z boku i brak małych molli na boku, źle wszyte klipsy górne, zamki metalowe, a nie z paracordu, a samo zapięcie jest dłuższe i nie zaszyte materiałem, aby nie było go widać to błędy zewnętrzne. W środku spodziewałem się rzepów, których oczywiście brak, a rzekome miejsce na wkład jest uszyte z drugiej strony i to nie z siatki, tak jak na zdjęciach.

 

Napisałem o wszystkim do nich na profilu na facebook'u, a oni bezczelnie wyświetlają moje wiadomości i zero odpowiedzi, ani wyjaśnień co dla mnie jest totalnym absurdem w kontakcie usługodawca/klient. To nie tak że nikomu nie odpowiadają, kolega napisał zwykłe pytanie o jakiś produkt dostał odpowiedź w ciągu kilku minut, więc mnie po prostu zlewają.

 

Jeżeli ktoś ma do nich jakiś numer telefonu lub coś w tym stylu, prosiłbym o podanie, gdyż nie zostawie tej sprawy bez rozwiązania.

Jeżeli się coś zmieni będe dawał znać.

 

Poniżej do link hydro na fejsie i zdjęcia mojego hydro do ich ze strony (z lewej ST, z prawej moje) zauważycie że na każdym zdjęciu jakaś rzecz się nie zgadza z opisem.

 

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=882995135090742&id=673888202668104

 

porównanie:

http://reklamacjastzemzu.pl.tl/Por%F3wanie-Hydro.htm

Link to post
Share on other sites

Kolega napisał do szeparda w sierpniu z zapytaniem, czy jest możliwość uszycia JPC jak najbardziej zbliżonego do jotpece firmy Crye. Chodziło przede wszystkim o hypalon. Szepard radośnie powiedział, że nie ma problemu, ze jest na to sporo zamówień i że najbliższa dostawa hypalonu będzie w okolicach połowy września, więc "zapisuje nas w excelu" na druga połowę września.. Cała nasza drużyna szczęśliwa- mamy kamzy, juhu! Pracowicie zbieramy pieniążki, sprzedajemy co mamy byleby mieć na cudowne kamzy w przystępnej cenie.

Piszę do szanownego Szeparda, że jak tam z naszym zamówieniem a on na przekór odpowiada, ze nie uszyje, ze mało chętnych na hypalon (więc z powodu braku chętnych musiał poprosić nas o poczekanie na dostawę miesiąc?). Ogółem po moich dalszych próbach rozmowy zostałem zbyty tekstem w stylu: "mundurowi nie chcą hypalonu". I koniec. Żadnego do widzenia, nic. Jakości produktów nie znam ale relacje z klientem mają na fatalnym poziomie.

Aktualnie dzięki zmianie decyzji szanownego Szeparda jestem bez kamizelki od miesiąca. Nie polecam.

Edited by Rekkluse
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

A ja pochwalę Shephard'a - potrzebowałem kopii panelu Ferro Concepts Assaut Back Panel i popytałem czołowych, polskich krawców czy i za ile mi to uszyją. Jedna firma zażyczyła sobie kwotę porównywalną do ceny oryginału, a Shephard zadeklarował się, że podejmie się tego i to za cenę prawie 4-krotnie mniejszą niż oryginał ( z oryginalnych materiałów - jedyna różnica to brak rzepu w mc i różnica w zamkach ).

Wbrew moim obawom, co do jakości uszytego produktu, projekt okazał się zrealizowany w 100% - a dodam, że projekt był robiony na podstawie zdjęć.

Kontakt z firmą też jest bardzo w porządku - jeśli nie mogą odpisać, bo mają dużo pracy lub sesję - informują mnie o opóźnieniu w wycenie/wysyłce/konsultacji.

Jestem w trakcie ustaleń nad drugim, poważniejszym zamówieniem i jeśli drugi raz Shephard spisze się to będę u chłopaków brał większość szpeju.

Na dzień dzisiejszy mogę polecić tą firmę.

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Witam,

dzisiaj zdecydowałem sie kupić używanego jpc od st, 350 zł z płytami sapi ładownicami itd wydaje mi sie spoko ceną ja na zadbaną kamze, jednak po przeczytaniu opinii będe musiał ją dokładnie przed zakupem obejrzeć, bo zaczynam sie bać ze będe miał shit nie do napraw :/ warto ryzykowac ?

Link to post
Share on other sites

Witam,

dzisiaj zdecydowałem sie kupić używanego jpc od st, 350 zł z płytami sapi ładownicami itd wydaje mi sie spoko ceną ja na zadbaną kamze, jednak po przeczytaniu opinii będe musiał ją dokładnie przed zakupem obejrzeć, bo zaczynam sie bać ze będe miał shit nie do napraw :/ warto ryzykowac ?

Skoro masz możliwość obejrzenia kamizelki przed zakupem, to chyba będziesz w stanie podjąć decyzję co do zakupu, prawda?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Zamawiałem kopię plecaka eagle yote w mc.

Bardzo dobry kontakt, bezproblemowe składanie customowego zamówienia i szybkie odpowiedzi na pytania.

Nie było problemu z uwzględnieniem zmian w projekcie. Dostałem kompletne informacje odnośnie użytych materiałów.

Właściciel wysłał pokaźne galerie zdjęć wcześniejszych produktów gdy o to poprosiłem.

Dostałem fotki plecaka w trakcie szycia, poinformowano mnie o dniu wysyłki. Opóźnienie w zamówienia 1 dniowe, jednak to nic biorąc pod uwagę fakt, że plecak został wykonany bardzo szybko.

Szycie estetycznie, znalazłem jeden element który mogł być wykonany bardziej symetrycznie.

Sporo wystających nitek, jednak nie jest to żaden problem.

 

Kontakt 5/5

Wykonanie 4/5

Cena rewelka! 6/5

Czas realizacji 5/5

Możliwość doboru materiałów i modyfikacji zamówienia 4+/5 (mała szansa że którykolwiek krawiec/firma w kraju dostała by ode mnie 5 ze względu na możliwość doboru materiałów)

 

 

 

http://imgur.com/a/T5cx6

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...