Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika do 2k


Recommended Posts

Witam.

Od niedawna dokładniej zacząłem przyglądać się tematowi asg z zamiarem ogarnięcia się z zakupem całego sprzętu. Tak jak całe wyposażenie można dobrać pod siebie, tak z repliką już jest większy problem dla świeżaka.

Nie ogarnąłem jeszcze całego nazewnictwa, rodzin itp, ale interesuje mnie coś typu

LMT DEFENDER 2000 seria proline

Wydaje się być dobrym wyborem. Ale jak zawsze warto zapytać jeżeli jest ku temu okazja. Wątpliwości mam gdyż jest to starsza produkcja. Recka z 2012, nie wiem jak wygląda rynek nowości w asg pod względem klamek.

Czyli rodzina AR15 i Mxx.

Wiem, że ilu ludzi tyle opinii. Póki co docelowo interesuje mnie milsim i las.

Kwota 2k max. Klamka plus ew. minimalne upg.

Edited by Smii
Link to post
Share on other sites

W tej kwocie repliki firmy G&P lub KWA (G&P ma świetne wykonanie ,KWA ma niezawodny mechanizm). Repliki obu firm znajdziesz na asgshop.pl. Klamka w tym przedziale to tylko TM (super wykonanie, niezawodna - niestety cała z plastiku) ewentualnie glock od Stark Arms jeśli szukasz czegoś zbliżonego do oryginału.

Link to post
Share on other sites

Jeśli m4 to g&p albo kwa zależnie od preferencji :) SR10 KWA może Ci sie spodobac, od g&p masz miliard rodzajów emek. Klamke z hong kongu sobie ściągnij - ja polecam uncompany.com, około 120 dolarów + 30 cos za wysylke + pewnie va

 

Swoją drogą w cenie 2k możesz kupić dosłownie wszystko, baze pod snajperke, scary, hk416, akasze na ostrych częściach itp itp

Edited by Erkiii
Link to post
Share on other sites

Przez ostatnie pół roku na repliki wydałem z 3-4 tys. :icon_eek: i powiem Ci, że najtańsza z nich kosztująca (z tuningiem) 450 zł strzela dalej i celniej oraz szybciej niż najdroższa za 1200 zł. (kolejna w drodze za 1750 jeszcze przed testami). No może nieco gorzej wygląda ale za to jest mniejsza, wszędzie się mieści i ma tanie części. Tak więc pojeździj, pogadaj i pomacaj oraz zastanów się na czym Ci dokładnie zależy: wygląd zewnętrzny, stylizacja, ROF, FPS, zasięg, celność, smak i zapach, itp. No i zostaw sobie jakąś rezerwę bo powiadam Ci na pewno będziesz chciał coś poprawić :icon_mrgreen: a z tego co doświadczyłem może to być cenowo bolesne mimo, że sprzęt w stocku może wyglądać i działać "stosunkowo" nieźle.

Link to post
Share on other sites

Bierz tą replike: http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=4885 - to samo co ten defender 2000 tylko lepszy :P

Będziesz bardzo zadowolony, sam mam i polecam. Z zewnątrz świetnie, w środku BDB. W sklepie mogą Ci wymienić za dopłatą gumke hop-up na gumke firmy madbull, wzrośnie zasięg strzału. Do niej potrzebna tez jest bateria i ładowarka, ale ze wszystkim spokojnie zmieścisz się w 2000zł :) Jeśli chcesz coś wiedzieć to wal na PW :)

Link to post
Share on other sites

Więc tak.

Mam zamiar wybrać się po prostu do sklepu i przymierzyć to i owo. Następnie zapisać to co mi się spodobało i umieścić tu oraz przewertować karty internetu.

 

Tylko jedno pytanie jeszcze. Jak są rodziny replik podzielone i do których jest największy dostęp do części?

Rodzina to np. M16? Fal itd?

Link to post
Share on other sites

M4 MRP - G&P

G36C - TM

M4 CQB EFCS - ARES

BW15 CQB - KA

HK416D - UMAREX

M4 RAPTOR KATANA - WE

MK18 REDWING - BO (budżet przekroczony, ale)

HK416C - UMAREX

 

Ogólnie jestem lekko poirytowany. Może w sobotę/niedzielę spotkam się z weteranem jak dobrze pójdzie. Chociaż koniec końców i tak będę musiał sam się zdecydować.

Z powyższej listy odrzućcie proszę to co z góry odpada.

Przypadła mi do gustu kwestia składanej kolby jak w G36. Tylko problem jest taki, że z 400+ FPS nie wpadnę do budynku i będę strzelał z takim FPS z odległości 10 metrów, więc sens składanej kolby i tak jest słabą ideą.

 

Może G36K (las) + P90(CQB) ? ;) Obie na raz?

Link to post
Share on other sites

Jesteś z Poznania - gdzie Ty chcesz wpadać do tych budynków? Miejsca są raptem 2-3, do tego użytkowane nader rzadko. Replikę do CQB kupisz sobie w przyszłości, teraz bierz dobrą, NIEZAWODNĄ, mocną i tuningowalną replikę do lasu, szczególnie jeśli mowa o milsimach

 

Czyli KWA.

 

Czyli tak szybko, jak to możliwe, kup http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=4787

...Bo zaraz zabraknie i tego jestem pewien.

 

A składana kolba bez możliwości regulacji, jak w G36, to wcale nie jest taka fajna sprawa jak się wydaje ;)

 

Byłeś na co najmniej kilku spotkaniach w Poznaniu/okolicach? Środowisko milsimowe w Wielkopolsce jest raczej dość biedne, zazwyczaj na większe imprezy tego typu musimy jeździć po Polsce.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witam

 

Odkopie troszke temat i zapytam Cię Afrati o jakieś szczegóły odnośnie KM4 SR10 KWA-USA zaproponawałeś. Możesz powiedzieć coś więcej o tej replice? Pytam bo o tym modelu nie ma wiele informacji a zastanawiam się czy nie ściągnąć go zza oceanu, koszt jest dość spory i chce dokonać dobrego wyboru;p

I czy ktoś przy okazji może mi wyjaśnić znaczenie słowa milslim? ;p

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Odkopie troszke temat i zapytam Cię Afrati o jakieś szczegóły odnośnie KM4 SR10 KWA-USA zaproponawałeś. Możesz powiedzieć coś więcej o tej replice? Pytam bo o tym modelu nie ma wiele informacji a zastanawiam się czy nie ściągnąć go zza oceanu, koszt jest dość spory i chce dokonać dobrego wyboru;p

I czy ktoś przy okazji może mi wyjaśnić znaczenie słowa milslim? ;p

 

Temat o replikach M4 KWA znajdziesz bez problemu. Nie podczepiaj się pod cudze tematy. Zamykam.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...