Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witajcie.

Zastanawia mnie dlaczego praktycznie nigdzie nie można znaleźć ładownic na kamizelkę do magazynków mp5. Jedyne dwa sklepy, w których je znalazłem to miwo praszka i lubliniec. Nikt już nie używa mp5? Dodatkowo chciałbym zapytać bardziej obeznane osoby czy wybrać pojedynczą, podwójną czy potrójną ładownicę. Cena nie jest ważna, ale nie mam pojęcia czemu służy taki zabieg łączenia ładownic w grupy.

Link to post
Share on other sites

Obstawiam że był niski popyt to jest i niska podaż. Ładownice do karabinków ak i m4 są bardziej uniwersalne w tym sensie że na mag od mp5 też tam wejdzie , nawet kilka.

 

Rzeczy które widzisz na sklepach miwo są raczej zlecane do szycia po zakupie, fizycznie są na stanie jako kawał cordury i nici do wycięcia oraz zszycia ;)

Link to post
Share on other sites

http://allegro.pl/li...6-p-4-kol-0718

 

Wybór jest całkiem przyzwoity. Co do łączenia ładownic w pary/trójki, wynika to z tego, że magazynki do mp5 są po prostu dość wąskie. Ewentualnie coś takiego: http://allegro.pl/sz...4464036405.html , jak chcesz pojedyncze, ale nie gwarantuję, ze będzie pasować. I Baribal też szyje po zamówieniu, więc trzeba będzie trochę poczekać.

Link to post
Share on other sites
Co do łączenia ładownic w pary/trójki, wynika to z tego, że magazynki do mp5 są po prostu dość wąskie.

 

Ale w jaki sposób to według ciebie tłumaczy fakt ich łączenia? Inne ładownice też się łączy, pomimo tego że są dwukrotnie szersze.

 

Dodatkowo chciałbym zapytać bardziej obeznane osoby czy wybrać pojedynczą, podwójną czy potrójną ładownicę. Cena nie jest ważna, ale nie mam pojęcia czemu służy taki zabieg łączenia ładownic w grupy.

 

To zależy od twoich priorytetów. Pojedyncze ładownice są droższe, ale też bardziej uniwersalnie można poukładać je na oporządzeniu. Z podwójnymi i potrójnymi tak dobrze nie ma, ale za to są tańsze w stosunku do przenoszonej liczby magazynków. Dlaczego?

Przede wszystkim powody technologiczne.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...