Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

"Cuś" dla początkującej dziewczyny


Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To było suche w cholerę. Poza tym takimi żarcikami sypało już z setki ludzi.. Bleh, dziciaków z jakąś tam najgorszą chinszyzną na pokładzie za hajs babci. Może dla nich podlinkowanie najdroższego sprzętu jaki jest dostępny jest zabawne. Dla mnie nudne i nieśmieszne, poza tym to czysty spam, bo do tematu nie wniósł nic.

Link to post
Share on other sites

to ja polecę bardziej egzotyczne i ciężkie do dostania oraz całkiem drogie a w dodatku chińskie poniekąd acz pancerne i zajebiste oraz całkiem ergonomiczne i idealnie wchodzące w dłoń, chińskie wynalazki typu type97b real sworda http://shop.ehobbyasia.com/real-sword-rs-type-97b-aeg.html oraz mniej chiński i łatwiejszy do dostania tavor od aresa http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=6167

Link to post
Share on other sites

Zrobił się temat do żartów i to bezmiernie głupich.. Proponowanie takiej paskudy jak Famas i to jeszcze za taką cenę i repliki niedostępnej zakrawa na złośliwość.

 

Ps

Czy jest szansa, żeby Moderator zrobił porządek w tym temacie? Przepraszam, że się "wcinam" ale niektóre posty są po prostu niepoważne. :icon_evil:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites
(...) Wydaję mi się, że ten temat nic nie wnosi (...)

Odnoszę dokładnie takie samo wrażenie... :icon_confused:

Wypowiedzi są w stylu "każda pliszka swój ogonek chwali" lub wydumane z "kosmosu".

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Sama zainteresowana(czy aby na pewno ona - przydało by się zdjęcie cycek:D) chyba też już zrezygnowała. A najśmieszniejsze będzie to gdy okaże się zę to jakiś wątły gimbazjalista założył sobie 2gie konto bo bał się spytać co polecacie dla zielonego, słabego szczypiorka z dys...eksją na ciężkie i długie repliki...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...