Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kostka stykowa JG - zamiennik ?


Recommended Posts

Cześć, czy ktoś wie z jakiej firmy kostka stykowa jest najbliżej budową zbliżona do kostek z JG ? Mam z cymy, i nie pasuje idealnie (sprawdzałem 2). Chodzi mi o kostkę do MP5, z cymy po nacisnięciu na spust jest takie cykanie, replika strzela ale czasami się zacina spust, albo kostka zostaje w miejscu i replika strzela non stop na auto. Szukam od pół roku kostki z JG i nic, ani w komisie ani na allegro.. tak wgl potrzebuje jeszcze sam spust.

Link to post
Share on other sites

Ehh... Też mnie nie dawno czekała wymiana kostki. Ta od shs-a nie pasowała idealnie i zacinał się wózek. Wyjąłem styki z shs-a i wsadziłem do starej od JG. Następnie wózek, przewierciłem aby wyjąć bolec, wyjąłem i wsadziłem styk od shs-a i oczywiście wsadziłem bolec z powrotem. I bangla :-D

SHS ma trochę małe dziurki przez co nie wchodził dokładnie, jak i również wózek się zacinał.

 

Ps. W kostce shs-a chyba celowo nie było wyprowadzeń do płytki selektora. Domyślam się, że zmniejsza to trochę opór :-D

Edited by erykxdxd
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...