Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam.

Chciałbym zdemontować lufę w swoim m4 od Specna Arms, by zamontować replikę tłumika dźwięku.

Mam niestety z tym problem, bo nie schodzi gadzina dość łatwo :icon_confused:

Wszyscy mi mówią, bym najpierw odkręcił metalowy pierścień przy zakończeniu lufy.

Wie ktoś może, jak zdjąć ten pierścień?

pol_pl_Replika-karabinka-Specna-Arms-SA-B05-1152200034_9.jpg

Link to post
Share on other sites

Po co chcesz demontować całą lufę, by założyć tłumik dźwięku? Wystarczy odkręcić tłumik płomienia. Sprawdź, czy nie jest zabezpieczony przed odkręcaniem jakąś małą śrubką imbusową i kręć w prawo (gwint jest lewoskrętny). Zejdzie tłumik płomienia, a na odkryty gwint nakręcisz tłumik dźwięku.

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...
  • 11 months later...

Witam, mam podobny problem ale w replice SA-B03, otóż nie chce odkręcić tłumika płomienia i tam przykręcić tłumik dźwięku bo wtedy replika miala by ponad metr :P w internecie jest mnostwo filmow gdzie ludzie zdejmują część lufy zewnętrznej gdzie można wkręcić tłumik dźwięku.

1:15 macie tu pokazane że zdejmuje tą część a w moim przypadku jest to nie mozliwe, zeszła nawet część farby ale lufa sie nie wykręciła. Może znacie jakiś sposób czy moze ja cos źle robie żeby to wykręcić.
Link to post
Share on other sites

Witam, mam podobny problem ale w replice SA-B03, otóż nie chce odkręcić tłumika płomienia i tam przykręcić tłumik dźwięku bo wtedy replika miala by ponad metr :icon_razz: w internecie jest mnostwo filmow gdzie ludzie zdejmują część lufy zewnętrznej gdzie można wkręcić tłumik dźwięku.

1:15 macie tu pokazane że zdejmuje tą część a w moim przypadku jest to nie mozliwe, zeszła nawet część farby ale lufa sie nie wykręciła. Może znacie jakiś sposób czy moze ja cos źle robie żeby to wykręcić.

W którą stronę kręcisz?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...