Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ładownice M4 a magazynki AK74


Recommended Posts

Sprawdźmy...

 

Magazynek: standardowy 5,45 oraz Magpul PTS PMAG do AK.

Ładownice: podwójna do M4 firmy Flyye, pojedynczy KWADRAT do M4 firmy MIWO P, pojedynczy FASTMAG 5,56.

 

Największy problem to nie krzywizna magazynka, a... wystające zaczepy ;)

 

dpRvHK7.jpg

kXFntdv.jpg

wTrua0v.jpg

f0Wj3a4.jpg

EH2TDTY.jpg

UVIU9OE.jpg

TxtXqfQ.jpg

 

Link to post
Share on other sites

Witam

Czy do ładownic od M4 będą normalnie wchodzić i wychodzić z nich magazynki od AK74, które mają mniejszą krzywiznę od magazynków AK na 7.62? Czy nadal będzie za ciasno, lub nie zmieści sie wgle?

Pozdrawiam!

 

Może nie rozrysuję tego tak pięknie jak Yahalom, ale od 6 lat gram z rozmaitymi wariacjami AK74, więc niejakie rozeznanie myślę, że mam.;]

 

W skrócie - do podwójnych ładownic to AR15 wejdzie jeden magazynek AK74. Do potrójnych zmieszczą się czasami dwa, a czasami jeden. Jeżeli nie masz w miarę uniwersalnej kamizelki z przyszytymi na stałe kieszeniami (typu Eagle Tac-V, Blackhawk Omega, UTG), to nie kombinuj tylko kup sobie ładownice dedykowane. Naprawdę wyjdzie ci to na zdrowie.

Link to post
Share on other sites

Dobre rozwiązanie, ale za skąpy na to jestem.;]

 

Używam chyba największych loch z dostępnych 5,45 dostępnych na rynku, bo cymowych "tantalowskich". Szajsowaty plastik nie pęka podczas trudów służby, bo ho tam po prostu nie ma.;]

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Sprawdźmy...

 

Magazynek: standardowy 5,45 oraz Magpul PTS PMAG do AK.

Ładownice: podwójna do M4 firmy Flyye, pojedynczy KWADRAT do M4 firmy MIWO P, pojedynczy FASTMAG 5,56.

 

Największy problem to nie krzywizna magazynka, a... wystające zaczepy :icon_wink:

 

 

kXFntdv.jpg

 

To nie ma żadnej polimerowej ładownicy do której będą pasowały magi od AK74?

Link to post
Share on other sites

W najbliższą niedzielę spytam chłopaków jakie mają magi i skąd dokładnie ładownice. Wydaje mi się, że nie powinno być problemu z jakimikolwiek do AK74.

 

edit:

 

Magazynki cymy, ładownice kupione w cytadeli. Trzymają się dobrze, zero narzekania.

 

PS. Jeśli można, proszę scalić posty.

Link to post
Share on other sites

W końcu kupiłem to http://www.taiwangun...&campaign-id=21 Niestety Yahalom miał rację, magi nie wchodzą (na szczęści mam klienta na ładownice) i chodzi zarówno o zatrzask magazynka jak i "stopkę" magów. To prostu ładownica jest za mała na szerokość. Teraz zamówiłem już 7.62.

 

P.S. Tak to jest jak się nie słucha bardziej doświadczonych kolegów :(

Edited by Viader
Link to post
Share on other sites

Właśnie dostałem te ładownice 7.62 http://www.taiwangun.com/ladownice-2/polimerowa-ladownica-na-2-magazynki-7-62-black-fma?from=listing&campaign-id=21 i okazuje się, że magi od AK wchodzą bez problemu i siedzą ciasno. Próbowałem "wyrzucić" magi z ładownic, ale bez widocznych rezultatów, mag siedzi ciasno, jedyny mankament to widoczy luz na szerokości mag-ładownica, co może skutkować jakimiś stukami jak będzie mag latał. Szczelina jest dość duża, ale zawsze można to czymś wyłożyć.

JAk zrobię zdjęcia to podeślę jak to wygląda.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Właśnie dostałem te ładownice 7.62 http://www.taiwangun...&campaign-id=21 i okazuje się, że magi od AK wchodzą bez problemu i siedzą ciasno. Próbowałem "wyrzucić" magi z ładownic, ale bez widocznych rezultatów, mag siedzi ciasno, jedyny mankament to widoczy luz na szerokości mag-ładownica, co może skutkować jakimiś stukami jak będzie mag latał. Szczelina jest dość duża, ale zawsze można to czymś wyłożyć.

JAk zrobię zdjęcia to podeślę jak to wygląda.

 

Masz może jakieś foto? Sam zastanawiam się nad zakupem. Dzięki.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...