Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kolimator RMR - co i jak?


Recommended Posts

Mam na acogu kopię RMRa, wersję bez przycisków i światłowodu. Teraz czego nie wiem:

 

Czy to ustrojstwo da się wyłączyć w cywilizowany sposób, czy trzeba wyciągać zasilanie?

Guzików nie ma, więc nie wiem. Po założeniu gumowego kondonika gaśnie jak Docter? Czy rzeczywiście jedyne wyjście to każdorazowe odkręcanie od lunety i wyciąganie baterii :/

 

Drugie pytanie. Jakim konkretnie ogniwem jest zasilany?

Jestem poza domem, pamiętam że jakaś pastylka, ale nie kojarzę konkretnego typu. Właśnie mam zamiar ściągnąć trochę elektroniki od chińczyka to zrobiłbym przy okazji ultra tani zapas odpowiednich bateryjek do tego kurdupla.

Link to post
Share on other sites

Z baterią to się domyśliłem, sprawdziłem oryginał i kilka zagranicznych stron z opisem kopii.

Obawiam się, że świeci do śmieci, bo przyjechał już z martwą w środku, świerza na podmiankę była gratis. No nic, u chińczyka mam 20szt za 11zł :D

Już się nie będę bawił w oszczędzanie i przed strzelaniami będę podrzucał nową. 20 wypadów to kupa czasu, więc te 11zł rozbije się w potężynym stopniu. Zegarmistrz chciał dwójkę za sztukę :P

 

Edit

Odryginał też ma take debilne rozwiązanie? Już się nie zgłębiałem w dalsze opisy, więc pytam.

Edited by MrMCET
Link to post
Share on other sites

No są, ale to jakieś dziwadła :D Ale ciężko dostępny, nawet chinolski elektroniczny w którym zamawiałem, nie ma ich w ofercie. Mam nadzieję, że to jednak 2032, ale najwyżej dokupie gdzieś 2320, pewnie drogo, no trudno. Za to będę miał zapas 2032 do zegarków, na 2 pokolenia do przodu. Problem w tym, że trochę jeszcze posiedzę w niepewności, bo do domu wracam dopiero we wrześniu :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...