Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mocna latarka taktyczna pod lufę.


Recommended Posts

Sam używam M22. Bardzo fajna latarka. Jeśli chcesz coś słabszego to polecam przejrzeć niższe numerki serii M od Olighta.

Edit.

Z tym czasem działania to spokojnie. Niby 1,5h na max mocy, ale to wartość dla małych akumulatorków CR123. Na 18650 działało to u mnie zdecydowanie dłużej. Najsłużej około 3h, a zabezpiecznie w akumulatorze nadal nie odcieło zasilania, sam zdecydowałem się podładować.

Edited by MrMCET
Link to post
Share on other sites

Ja mogę polecić projekty Grega (Krypton.pl).

Gość robi customy głównie na bazie latarek L2 i L2P. Dodaje własne sterowniki (programowalne można załapać w 1 dzień), zmienia diody i ewentualnie reflektor. Trzeba na ten temat ciut poczytać, ale w tej cenie chyba najlepsze cacuszko jakie można dorwać w Polsce

Link to post
Share on other sites

Wyszły nowe fajne diody XP coś tam. Mają ciut ponad 1100 lumenów. Ściągam sobie właśnie takową z fasttech.com

 

Od siebie polecam chińskie lampki( ULTRAFIRE, convoy, solarforce). Kosztują śmieszne pieniądze a walą jak latarnia morska.

Link to post
Share on other sites

Ja dołączę się do powyższych opinii o latarkach Grega. Mam tę latarkę już około 3 miesięcy i sprawuje się bardzo dobrze. Fajnym dodatkiem jest ten sterownik, dzięki któremu można dopasować latarkę do siebie.

 

PS. Greg na allegro ma nazwę cafel, przykładowa latarka, o której mowa: http://allegro.pl/latarka-solarforce-l2-900lm-xm-l2-t6-3c-extended-i4504677823.html

Link to post
Share on other sites

marcin - na przykład.

Wybrałeś wersję ze sterownikiem extended więc myślę, że przyda ci się "manual" do niego. Ogarnięcie tego zajmie trochę, ale da w zamian duże możliwości.

Ja moją mam już niemal rok i przydaje się zarówno do przyświecenia sobie w domu, na spacerze, na strzelance, przy drobnych pracach - wszędzie, gdzie potrzeba światło. Przeżyła kilka upadków i dalej świeci niewzruszenie.

W Chinach zdarzają się dobre egzemplarze, ale nie przepadam za losowością w ich produktach. Wolę trochę dopłacić i mieć pewność.

Link to post
Share on other sites

Solarforce.eu - gość je przerabia podobnie jak Greg (jeśli to nie ta sama osoba ?) Kupiłem ostatnio L2 (wer. P to tylko inna koronka przy włączniku nic więcej). Po zmianie diody na U2 1D mam 1050lm za 135zł. Jestem niesamowicie zadowolony. Kolega teraz zamówił to samo. Inny ma M22 Warrior i nie widzę najmniejszego sensu przepłacać za coś takiego bo wydajność jest porównywalna do solarforce'a.

Link to post
Share on other sites

Jest różnica w odcieniu.

 

1003102b.jpg

Zwykłe L2 (przynajmniej moje od Grega) ma odcień jak L2T z powyższego foto. Bardziej matowy niż L2P.

Plus od siebie mogę wrzucić foto L2 z włącznikiem paskowym (który jest wykończony chyba właśnie tak, jak L2P), bardzo ładnie widać różnicę.

 

Sprzedający (to nie jest ta sama osoba, co Greg) albo jest ślepy, albo nie chciało mu się sprawdzać, albo może wykończenie zmieniało się w zależności od partii.

Link to post
Share on other sites

Wiciok - latarki z jebaja, czy alliexpress itd to ten shit z twojego zdjęcia w postaci L2 (pierwsza z lewej) i szkoda mi by było kasy na to bo słyszałem że to porfirią być nawet podróbki już chińskiego solarforce'a i mają właśnie taki odcień "malowania..

 

Latarki ze strony, którą podałem i pewnie L2 od Greg'a o której pisze polskiniko ma anodyzację HAIII...tak jak L2P i reszta gdzie tak napisano w opisie z surefire.eu.

 

Średnia jakość ale poniżej fotka tego co mam:

1.jpg

Edited by CerberBP
Link to post
Share on other sites

Jak uda Ci się wyrwać M22 za 250zł to będziesz w domu. Kilka lat gwarancji, gwarantowana odporność na upadki, zanurzenie itd.

Jak nie znajdziesz tanio, to bierz sprzęcior od Grega, bardziej się opłaca wtedy.

Edited by MrMCET
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...