Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jakie LiPo 11.1V ?


Recommended Posts

Witam wszystkich :D !

Po ostatnim upgradzie repliki mam mały problem z batką ;/ Moje lipo 7,4v 15c już ledwo dycha na moim M4 , wystarcza na około 100 strzałów a potem słychać tylko stukanie zębatek.Więc zamierzam zmienić na 11.1 aby też zwiększyć ROF i reakcje na spust.Więc jaką batke wybrac żeby spełnić moje wymagania ;P ? W replice jest spręzyna m120 , silnik SHS high torque oraz zębatki SHS 32:1.Strzelam głównie na semi i zależy mi głównie na bardzo szybkim strzale po naciśnieciu spustu ;P Dodam że batke trzymam w kolbie SF więc rozmiar baterii nie może być zbyt duży :D

 

Z góry dzięki za pomoc ;P

Link to post
Share on other sites

:icon_eek2: :icon_eek: :icon_eek:

Masz zębatki 32:1 przy silniku HT i M120 i z tego chcesz robić set na reakcję??

I bateria takiego konfiga nie może uciągnąć?? W takim razie nadaje się wyłącznie do kosza, albo coś masz źle poskładane - co by mnie zresztą nie zdziwiło, biorąc pod uwagę sensowność Twojej konfiguracji...

Link to post
Share on other sites

Ja na składaniu GB się nie znam i go nie tykam.Został taki kupiony jako gotowiec ;P. Chce się dowiedzieć jaki prąd powinna mieć batka żeby chodziło to w miarę jak należy :)

Ewentualnie mogę zmienić zębatki na bardziej high speedowe ;) A batka musi i tak iść w wymianę ;P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...