Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowo otwarte pole do gry w centrum Poznania!


Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

standardem na jebankach jest godzina akcji i pół godziny biadolenia z lansem i tak na zmianę.

 

Zgadzam się w 100% i też mi to nie pasuje. Prawie zawsze mam tylko lub aż 3h na strzelankę (niestety obowiązki). Staram się jak najwięcej tego czasu wykorzystać "nie biadoląc na zmianę z lansem".

 

Co do ceny zgadzam się, że jest odpowiednia. Chodziło mi jedynie o zniżki dla grup/stałych bywalców i zostało to wyjaśnione.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za wyjaśnienie programu lojalnościowego - brzmi atrakcyjnie. :icon_razz2:

Pozostało przystosować starą "Gie" do standardu CQB.

 

Czy to w życiu zawodowym (handel) czy w prywatnym (organizacja meczy w kosza) zawsze znajdzie się grupa osobników szukających jak najtańszych rozwiązań. Wszystko inne jest dla nich mniej istotne. Pozostaje wtedy argumentacja a jak nie pomaga to rozmowa z ludźmi, którzy są skłonni zaakceptować dany poziom cenowy.

Link to post
Share on other sites

Zamierzają państwo wprowadzić także wypożyczalnie asg?

 

Niestety na razie o tym nie myśleliśmy i na pewno do wiosny nie będziemy (ze względu na szereg prac jakie jeszcze chcemy wykonać na polu i nie mamy JESZCZE niestety wystarczającej wiedzy o ASG). Ale zobaczymy jak przez te kilka miesięcy się wszystko rozwinie, więc nie wykluczamy tej opcji.

 

Pozdrawiam, Piciu

Link to post
Share on other sites

Spędziliśmy wczoraj prawie cały dzień na terenie "botanika" na imprezie z Rojem - muszę przyznać, że teren robi bardzo dobre wrażenie, ma ogromny potencjał, widać też ogrom pracy już włożonej w uporządkowanie, a i możliwości dalszego rozwoju wciąż są.

 

Brawo dla Akademii i całej ekipy! :)

 

Mam nadzieję, że z Wmasg też uda się dogadać i na stałe zagościć w tym miejscu, bo warunki są naprawdę rewelacyjne, wręcz luksusowe, od terenu zaczynając, przez wnętrza CQB i komfortowe zaplecze, a na bezpłatnym parkingu kończąc.

 

pozdro.,

mxw.

 

Wysłano z D802-PL (4.4.2) za pomocą Tapatalk2.

 

 

Link to post
Share on other sites

Przez ten weekend na terenie Akademii wystrzelano 125000 kul paintballowych i z tego co nam wiadomo, ani jedna nie znalazła się na ulicy.

 

Mxw3000 bardzo dziękujemy za słowa uznania. To bardzo miłe, kiedy nasza praca i zaangażowanie są doceniane :-)

 

Pozdrawiamy

 

Akademia Paintball

Edited by Akademia Paintball
Link to post
Share on other sites

Ja także dzisiejszy dzień spędziłem u was, świetna zabawa, musicie częściej organizować takie imprezy gdyż właśnie dzięki temu osoby które nie mają ekipy do zabawy (jak ja i wiele innych ludzi których dziś spotkaliśmy) mogą pograć :)

Macie wiele do zrobienia by szanse obu drużyn były wyrównane, chociaż znajdą się osoby którym właśnie to się spodoba.

A co do kulek asg, w wielu miejscach wisi siatka która ma je zatrzymać przed spotkaniem "z szybami samochodowymi" kulki paintballowe zatrzymuje bez problemu, jednak z kulkami 6mm może mieć pewne problemy

Link to post
Share on other sites

@Giermen

Bardzo się cieszymy, że się podobało :) Mamy w planach organizację cyklicznych (prawdopodobnie raz w miesiącu) gier otwartych, także dla graczy ASG, ale potrzebujemy jeszcze trochę czasu.

Jeśli chodzi o te wyrównanie szansy o której wspomniałeś, to gry prowadzone przez nas (ponieważ te prowadziła ekipa Roja) wyglądają zupełnie inaczej, gra cały budynek łącznie ze strychem i punkty startowe też są w zupełnie innych miejscach, dzięki czemu wtedy szanse są wyrównane, te rozwiązania wprowadzone na Paintball z Rojem były wymuszone przez bardzo duża liczbę uczestników i gości. Ale przynajmniej wiemy co musimy zrobić, by na kolejne duże imprezy (100 i więcej osób) pole było jeszcze lepiej przygotowane.

 

Pozdrawiam, Piciu

Link to post
Share on other sites

Świeżo po niedzielnym CQB u Was stwierdzam pokrótce co następuje:

- teren rewelacyjny do cqb/cqc,

- czekamy na zwiększenie terenu o te dwa budynki i obejście,

- wszystko w farbie :/

- zabawa przednia.

Pozostaje pogratulować organizatorom inwencji i lokalizacji. Zyskaliście zatem wielu stałych klientów.

Pozdrawiam,

bass

Link to post
Share on other sites

Świeżo po niedzielnym CQB u Was stwierdzam pokrótce co następuje:

- teren rewelacyjny do cqb/cqc,

- czekamy na zwiększenie terenu o te dwa budynki i obejście,

- wszystko w farbie :/

- zabawa przednia.

Pozostaje pogratulować organizatorom inwencji i lokalizacji. Zyskaliście zatem wielu stałych klientów.

Pozdrawiam,

bass

 

Dzięki bass za słowa uznania. Faktycznie, o ile ogarnięcie podłogi nie jest trudne, o tyle wycieranie ścian i osłon z farby, jest problematyczne i chyba nie do wykonania w krótkim odstępie czasu pomiędzy rozgrywką paintball a asg :/

Bardzo nas cieszy, że weekendowe strzelanie zaowocowało pozytywnymi opiniami i całkiem dobrą frekwencją. Sukcesywnie będziemy przygotowywać dla Was dalszy teren. Dziękujemy również, za wszystkie rady które nam przekazaliście - wiele z nich o wiele poprawi nasze dalsze funkcjonowanie, dlatego raz jeszcze: dzięki :)

Link to post
Share on other sites

Po wizycie w niedzielę stwierdzam, że miejsciwka jest idealna. Nie będę się wypowiadał na temat niedociągnięć bo to dopiero początek i organizatorzy juz na wstępie omowili co jest do zrobienia. Głównym problemem jest połączenie potrzeb środowiska paintball i asg. Jak wiadomo wszystkim dogodzic się nie da. Musimy mieć świadomość tego, ze nie jesteśmy tak naprawdę atrakcyjnym klientem bo nie kupujemy u organizatora kulek gazu nie wypożyczany markerów masek itp. Moim zdaniem marudzenie na 10h za h jest zenujace i poniżej pasa podobnie jak wyliczanie ile ktoś na tym zarobi. Ale to chyba nasza narodowa specjalność. Nieważne.

To co mi się bardzo podobało to obecność dzierżawcy przez cały czas trwania imprezy. Zazwyczaj jest tak, ze tu macie klucze i się bawcie. Panowie, duży + i nie spierdolcie tego. Tak jak koledzy z FST wspominali sluzymy pomocą i rada, nie bedziemy liczyć Wam ile udało się zarobić:)

Do tych którzy nam zazdroszcza takiego fajnego terenu Zapraszam do kontaktu, umowimy termin, pomozemy trafić na miejsce, dogadamy wszystko z rogiem. Mamy bliżej. Jak coś to kontakt@fst.home.pl

Link to post
Share on other sites

SHARKY_FST popieram Ciebie w 100%. Będąc tam po raz pierwszy z HM Team pogadaliśmy z Chłopakami by zainteresowali się też ASG. Podpowiedzieliśmy by zajrzeli na WMASG by skierowali swą ofertę również na nasze podwórko. Pewnie z czasem i wprowadzą do oferty elementy ASG. Sam też uważam, że 30 pln za 3 godziny zabawy to nie jest jakaś wygórowana cena mając na względzie fajny teren, który jest zabezpieczony przed przypadkowymi przechodniami.

Link to post
Share on other sites

Z tym zabezpieczeniem to panowie z Akademii mogliby coś jeszcze pokombinować, bo dwa razy zawracaliśmy miłe starsze panie, szukające tuż przy budynku jakichś INSTALACJI KWIATOWYCH ;)

Wystarczy postawić na drodze prowadzącej do budynków jakiś znak z objaśnieniem, że zakaz wstępu dla osób postronnych (najlepiej pod groźbą grzywny, nic tak nie odstrasza ludzi jak świadomość, że będą musieli zapłacić ;) )

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Miejscówka jest bardzo fajna. Byłem wczoraj na małym evencie i grało mi się bardzo przyjemnie. Teren ogarnięty, choć obecność paintballowców łatwo daje się zauważyć po kompletnie uwalonych ciuchach i kamizelce :-) Orgi dają radę ze wszystkim, wprowadzają miłą atmosferę i dbają o ład rozgrywki. Co prawda jest jeszcze sporo do ulepszenia, ale po to właśnie jesteśmy - rozmawiajmy i podpowiadajmy co można zmienić i zrobić inaczej a miejscówka będzie pierwsza klasa. Jak dla mnie to za taką imprezę na której byłem naprawdę warto zapłacić te parę (parędziesiąt) złotych a przecież po to jest duch przedsiębiorczości żeby ktoś mógł zarobić :-)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Super Strzelanka, Dosyć Duzo Terminatorstwa Na Początku Ale Ogolem Byliśmy Bardzo Zadowoleni.

 

Pozdrawiamy "Zbłąkanego", Który Popisał Się Skillem Reprezentująć Ekipę "IRONSS" (HAHAHHA!!!)

Osobiście najbardziej podobało mi się zbieranie butelek na respie :)

 

Pozdrawiam siepaczy !!!

tobik_!!

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

A z ciekawości: jak wygląda kwestia bezpieczeństwa? Chodzi mi o to, że póki wchodzi się w jakiś teren na dziko, a organizacja jest poprzez forum internetowe nie ma osób odpowiedzialnych. Siłą rzeczy każdy wchodzi na własne ryzyko.

 

Zdjęcia ukazują teren super - ruiny w stanie developerskim :icon_wink: Z łezką w oku wspominam szpital w Owińskach i ZNTK.

 

W przypadku pobierania opłaty rzecz podpada już w oczywisty sposób pod paragrafy - jak ktoś wypadnie z okna, albo kawał stropu spadnie komuś na głowę, to prokurator pyta dzierżawcę-ogranizatora - jak to się stało?

 

P.S. Pytanie nieaktualne, doczytałem na FB, że właściciela terenu też nawiedziły wątpliwości.

Edited by szalony jack pirat
Link to post
Share on other sites

Zgadza się. Niestety od niedawna teren jest niedostępny a AP dostała wypowiedzenie. Ciekaw jestem jak to się stało, ponieważ byłem na kilku strzelankach tam organizowanych i teren był odpowiednio zabezpieczony a miejsce ogarnięte. Z okien wypaść się nie dało (chyba, że ktoś by się o to mocno postarał), wszelkie dziury zabezpieczone lub oznakowane. Panowie nawet przeciekający dach naprawili. Każda ze strzelanek bez jakichkolwiek problemów od strony orgów czy uczestników. Impreza "Resident Evil" wręcz REWELACYJNA!!! Zatem dlaczego? Ponoć "za dewastację"... Pozostawiam bez komentarza. Mam jednak nadzieję, że możliwość dalszych rozgrywek na tym terenie zostanie przywrócona. Miejsce ma olbrzymi potencjał. Pzdr.

Link to post
Share on other sites

Zgadza się. Niestety od niedawna teren jest niedostępny a AP dostała wypowiedzenie. Ciekaw jestem jak to się stało

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o $$$. Stawiam garść kamieni, że właściciel terenu zobaczył, że biznes się kręci więc stwierdził, że AP może płacić więcej.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...