Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Airsoft w Bawarii


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ogarnijcie teamy na forum http://www.airsoft-v...hp?status=start

 

W niemczech strzelam sie od 03.2014. Jestem z Nürnberg'a. Jesli chcecie sie dobrze postrzelac to najlepiej do czech. Moj team to http://www.airsoft-v...mer=0000034714. Napiszcie do lidera. Na pewno chetnie was przyjmie. Miala atmosfera, spoko ludzie. Team liczy ok 50 osob, ktore regularnie graja. W czechach na strzelankach jest srednio 80-150 osob kazdego miesiaca.

 

Tutaj team ktore organizuje te strzelanki w czechach - http://www.a-f-m.info/ - my bierzemy poki co tylko w nich udzial.

Pierwsza swoja strzelanke organizujemy 14.03.2015.

 

Niech nikomu nie przyjdzie do glowy strzelac sie replikami bez F. Uwazajcie tez na latarki przy replikach - niezle kary. Koniecznie pokrowiec, chyba ze chcecie dofinansowac policje na znaczna sume. Nawet repliki w aucie musza byc w pokrowcach. Koniecznie odpiety, rozladowany magazynek. Bez podpietego aku.

 

Niestety koszty strzelana sie w niemczech sa wg mnie kosmiczne. Za kazda strzelanke trzeba placic ok 15-20 euro od osoby, za to ze jakis koles postoi i pokrzyczy ze teraz gramy TDM.

 

Moj numer tel jakby ktos mial pyt 0151 63420366 albo lepiej skype predssj4

 

Pozdrawiam

 

 

edit/// przyzwyczajcie sie raczej do tego ze w DE trzeba jezdzic srednio na strzelanki po 200km. Taki klimat.

Edited by songoku
Link to post
Share on other sites

Witajcie! Nie byłem dość długo w temacie bo kompletnie o nim zapomniałem - za co przepraszam. Z tego co koledzy mówicie, to strzelanki w Niemczech są okropne....drogo, daleko i zabawa tylko w wybranych punktach...Tak jak już wspomniałem wcześniej, jestem z Würzburga. Tutaj mamy wielką cześć lasu do dyspozycji (z tego co wiem to jest to teren prywatny i właściciel udzielił zgody) i formalnie jest wszystko ok. Nie wiem z kolei jak by zareagowali, gdybyśmy się strzelali w jakiś ruinach (styl a'la CQB).

Z kolei przejdę jeszcze do niemieckich replik. Czy da się kupić dosłownie każdą replikę z tym oznaczeniem? (F w pięciokącie)...chodzi mi głównie o SYSTEMA PTW, bo coraz częściej o niej myślę na poważnie...z góry dzięki za odpowiedzi! Pozdrawiam i trzymajcie się!

Link to post
Share on other sites

Jesli chodzi o repliki, to owszem. Kazda sie da, jesli ja znajdziesz, co nie zawsze jest takie proste. Mnie najbardziej boli wybor AK, troche okrojony.

Z ta sustema PTW to bym sie zastanowil, chyba ze nie masz za bardzo co robic z kasy :). Jeden koles u nas w teamie to kupil, ale nie mialem niestety jeszcze okazji obejrzec tego na zywo.

 

A jesli chodzi o teren, to teoretycznie musi byc zabezpieczony tak, zeby kilka nie moga sie wydostac poza. Ze macie zgode to juz jest ok. My strzelamy sie od czasu do czasu w Schwabach. Tam jest taka opuszczona "fabryka" Ogrodzone jest siatka. Chodza osoby "prywatne" . Nikt nie robi poki co problemow.

 

Tutaj masz filmik

 

Te wypady do Czech da sie przebolec. Ale szukaj ogolnie naq tym forum co podalem. Czesto sa tez jakies strzelanki w DE.

Link to post
Share on other sites

Piszcie koniecznie do temu ktory podalem. Do Czech nie jest tak daleko...

14.03 jest strzelanka, prawdopodobnie wezme w niej udzial. Wiec tam mozemy pogadac

 

Poza tym mam G&G AK74U do sprzedania. Oczywiscie z F.

Edited by songoku
Link to post
Share on other sites

Songoku, coś jest nie tak z tą systemką? Jeżeli chodzi o cenę to wiem, wyrywa z deka z butów. Sam mam chaos w głowie :D Żeby nie robić offtopu, są organizowane w Niemczech milsim'y? Czy jest to tylko marzenie na niemieckiej ziemi? :D Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Ble23, nie wiem jakie jest Twoje doswiadczenie z ASG, jak juz dlugo grasz itp, ale ja bym nie wydawal poprostu 1 czy nawet 1,5k euro na systeme. Jak uwazasz, ze bd z tego zadowolony to poprostu Twoja decyzja. Postrzelaj sie w Niemczech troche wiecej i zobacz czy asg Ci tutaj sie spodoba.

 

Dla mnie np podoba sie bardziej niz w PL, pomimo ze mam problemy jezykowe (jestem tutuaj 2,5 roku). Ludzie nie pakuja poprostu miliarda fps w repliki. Od bardzo wielu osob slysze ze 300 fps spokojnie wystarcza, zeby dobrze sie pobawic. Ogien pojedynczy przysparza troche problemow (dlatego ze repliki czasami sie zacinaja) ale pomimo tego jest to na +.

 

 

O Milsimach (takich kilku dniowych) to nie slyszalem, moze dlatego, ze bardzo duzo osob jezdzi do Czech na milsimy np Border War. Mysle, ze zorganizowanie takiego milsimu w De to byloby niezle wyzwanie.

 

Pozdrowienia :icon_smile:

 

a wlasnie, ble23, zadzown to mnie na skype i wpadaj koniecznie na strzelanke do Czech 14.03 (sobota). Tam bysmy sie lepiej zgadali. Jesli chcesz to mozesz wpierw do Nürberg'a. My jezdzimy takim 7 osobowym busem. Sam nie mam auta. Koszt transportu to bd 15 euro + 20 euro ein Ticket. Fajnie byloby, zebysmy postrzelali sie razem. W koncu jakis znajomy jezyk :).

Edited by songoku
Link to post
Share on other sites

https://www.pparena.de/spielfeld/spielfeld-cheb/

 

Teilnahmebeitrag: 20€ per Vorkasse

 

Gelände:

http://www.paintball-plzen.eu/paintball-spielfelder/spielfeld-cheb

 

Joulgrenzen:

Stg bis 2,0 Joule

Repetierer bis 2,5 Joule

Pistole bis 1,3 Joule

Gechront wird mit 0,20g BB des Veranstalters Anreise

 

8:30-9:30 Chronen

9:00-9:45 Briefing-Teamaufteilung

10:00-10:20 Team Deathmatch

10:30-13:00 Pause

13:00-13:45

14.00 -18:00

VIP

Capture the Flag

Bombe

Link to post
Share on other sites

Songoku teraz u mnie nie wypali ze strzelaniem bo mam w następnym tygodniu Zwischenprüfung z mojego ausbildungu :\ a później lecę do Polski na święta, także jak coś to po świętach;) z przyjazdem do Nürnbergu nie mam żadnego bo czy pociągiem czy ze znajomą która jeździ na każdy weekend do Nürnbergu do swojego chłopaka, mogę się zabrać;)

Link to post
Share on other sites

Ok spoko. Natomiast ja przeprowadzam sie do Polski przed swietami, wiec raczej sie juz nie widzimy.

 

Jesli chodzi o niedziele, to my zazwyczaj organizowalismy w ten dzien. Po stracie terenu przewaznie jezdzimy do Czech.

Musisz sie poprostu porozgladac.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...