Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Airsoft w Bawarii


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Witam ponownie! Mam pytanie do was. Jak wyglada sprawa z tuningiem mocowym w Niemczech? Czytalem na wmasg o Airsoft'cie w DE i bylo napisane, ze jest zabroniony tuning poniewaz sie traci wtedy F w pieciokacie, chyba ze tuning wykona rusznikarz. Nie moge nawet wymienic gumki hop siupa bo to jest ingerencja w bron? O,o Glupie to troche... Z kolei jak by wygladala sytuacja, gdybym kupil tutaj bron semi z tym F w pieciokacie i oddal ja do tuningu na przyklad do polskiego asgshop'u? Oni mi dadza papiery na to, ze zrobili to profesjonalisci (rachunek)... Dzieki za odpowiedz i pozdrawiam serdecznie!

P.S Od czerwca bede aktywny juz na Bawarii...Mieszkam w Würzburg'u i bedzie transport, takze trzeba sie bedzie spotkac polacy!! :D

Link to post
Share on other sites

Z tego co wiem to Niemcy i tak nie uznaja tych papierow,i wysla cie tu na przeglad.

Chlopaki z DE czesto ingeruja w bron sami,ale nie wiem do jakiego stopnia.

Ostatnio pokazywali mi zmieniona lufe.

Byl jeden koles z wloch z G17 bez F i tez sie bawil.

Pewnie duzo zalezy kto organizuje.

Link to post
Share on other sites

Na strzelankach nie ma to doslownie zadnego znaczenia, liczy sie predkosc fps, a mianowicie zeby jej nie przekroczyc. Czesto sa jakies tam ograniczenia. Gdy spotka Cie psiarnia wtedy bedzie F istotne, a takze ilosc fps, bo wiadomo ze auto do 0,5J, a powyzej tylko semi. Jesli chodzi o ingerencje w repliki, to kazdy to robi. Mnie osobiscie psiarnia nie zatrzymala wiec nie wiem jak zareaguja na "zmienienie gumki na przezroczystego guardera" :D . Jeszcze nie slyszalem, zeby ktos wysylal jakas do rusznikarza. Uwazaj, na montaz do latarki. Nie mozesz go nawet miec przy sobie, nawet jesli bylby niezalozony. A takze jakies lasery itp. Kolimatory, lunety dozwolone.

Link to post
Share on other sites

Servus,

chce rozpocząć swoją przygode z ASG. Mieszkam tez na Bawari ok 60km od Monachium na wschód. Mam parę pytań na początek i licze na wasza pomoc:) z czasem jak zbiore sprzęt będę starał się aktywnie uczestniczyć w strzelankach;)

na początek chciałem zapytać o replike jaką możecie mi polecić i jaką moge tutaj używać. Czy np. z tą https://www.sniper-as.de/product/LCT/LCT_AK_Start-Up_Set/id/22154 tutaj sobie postrzelam ? szukam ogólnie małego uniwersalnego kałacha z metalu :)

licze na pomo pozdro

Link to post
Share on other sites

Z tego co juz sam doswiadczylem

1.Chcesz grac sam czy w teamie_

Jesli sam to obojetne wyposazenie,jesli w jakims DE teamie to zobacz najpierw co oni maja na stanie i pod jakie wojska.

Tu kochaja amerykanow i ich M ki.

2.Duzo zalezy ile chcesz wydac.Jest wiele promocji i mozna cos fajnie kupic.

3.Moc.

Duzo gier jest w De do 0,5J,my jezdzimy powyzej.

Gramy w miare reguralarnie w Atombunker czyli co miesiac jest dzien dla replik pow 0.5J plus

Teraz kiedy jest sezon,z tego co widze to co chwile sa jakies gry i mozna grac co tydzien.

Tyle z mojej strony

Link to post
Share on other sites

Elo BadMax. Wszystko tak jak wyżej napisał Dawsal.

Dawsal ma ICS G33 ( G36c z magazynkami od M4) https://www.sniper-a...(S)AEG/id/14895 Świetna giwera, polecam.

 

Ja mam CA MP5 i JG G3.

Na bunkier używam MP5 ma moc 1.11J, w terenie bawię się G3 (1,3J na razie).

Jak chcesz do niemieckiego teamu to raczej M4. Jak solo albo z nami to "partyzantka" :icon_smile: wszystko dozwolone byle by F miało.

Edited by tomo73
Link to post
Share on other sites

Co do tego LCT LCK106.

Nie podali mocy. Na innych stronach niemieckich nie znalazłem, na brytyjskiej podają 350FPS tj. 1,14J.

Na budynki i do średniego zasięgu w sam raz, więcej nie trzeba.

Zaletą jest aku LiPo w zestawie, gearbox ver. 3 z łożyskami 7mm, High power motor. Mnie się podoba.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Tepla

Ogolnie dobra impreza z malymi brakami.

Przyjazd i zakwaterowanie ok 18.00

Podzial na 2 obozy.

Ok 21.00 poczatek zabawy do ok 3.00 rano

5h pauzy w tym caly czas ostrzaly przeciwnego obozu.

Sobota od rana dalszy ciag do ok 16.00

Planowanie i logistyka druzynami na 1 miejscu

Zalapalem sie do piechoty i na stanie mielismy maly czolg 3 kolowy jako wsparcie

Potyczki nie planowane TZN

2 obozy ruszaja na patrol terenu i nie maja pojeciea gdzie i kiedy na siebie wejda.

Minus calej imprezy to zaplecze socjalne brak wszystkiego w naszym obozie i wypas w 2,dla wielu brak dostepu do pradu skrocil zabawe.

Zmeczony,glodny,brudny jak w normalnych warunkach i to bylo spoko

I to by bylo na tyle

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Czesc wszystkim z Bawarii

 

Jakis czas temu dotarlem tutaj na studia w Erlangen (obok Norymbergii ogolnie mowiac Oberfranken). Jako ze w Polsce strzelalem sie dosc regularnie od 2.5 roku to teraz po zdobyciu pracy planuje powrot do zajecia. Jako ze widzialem ze trzeba bedzie sie liczyc z dojazdami to na szczescie bede mial tutaj od wrzesnia samochod.

 

Na wstep planuje zakup gdzies po przecenie tavora i odpowiednie jego przeserwisowanie w Polsce na poczatku wrzesnia. Co do rozgrywek to z tego co widzialem w Plesnej jest planowany event na 12.09 ktos moze z was ma szanse na pojawienie sie tam?

 

Jeszcze ogolne pytanie na ktore ktos z was moze zna odpowiedz: jak wyglada kwestia uzywania przez Niemcow PMRow i pochodnych ma sens zabierac z soba radio z Polski?

Link to post
Share on other sites

29.08 lub 5.9 2015 Jeden z tych wekeendow.

Czy bedzie ktos chetny na wyjazd do lasu na biwak_

Duzo chodzenia,strzelaniy,ognisko i takie tam.

Kierunek do uzgodnienia,ale bardziej dolna Bawaria

Koszt dojazdu,jedzenie.

Spanie w lesie w miare mozliwosci.

Jak co to piszcie,reszta na telefon.

To tylko propozycja.

Termin podalem zeby nie kolidowal z Plesnom.

Link to post
Share on other sites

Ja niestety do 29.08 nie bede mial na wyposazeniu ani magazynkow ani sprzetu do chodzenia po lesie... dopiero po 10.09 bede mial na miejscu calosc mojego sprzetu z polski (w sensie mundur buty etc.)

 

Co do Plesnej chwilowo sytuacja nie wiadoma bo niby zapelnia sie lista a ja sam chwilowo nie jestem na nia wpisany

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...