Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Airsoft w Bawarii


Recommended Posts

  • Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam

Jestem nowy więc proszę o pomoc i wyrozumiałość.Tematem Air Soft zainteresowałem się kilka miesięcy temu. Jak już wcześniej pisaliście zakup karabinu szturmowego w Polsce i przywiezienie go tutaj będzie błędem a co jest z bronią boczną( chciałem zakupić Beretta 90TWO na green gas z blow back)czy na coś takiego też potrzeba pozwolenia lub czy broń musi spełniać jakieś niemieckie normy lub mieć oznaczenia.Jesli jest taka możliwość chętnie wybrałbym się z Wami we wrześniu na strzelanka.

Dzięki i pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Witam

Właśnie wystartowała mi praca w delegacji w Czechach - Cheb.

Pytanko czy są tu jakieś ekipy do których można się dołączyć?

Czy strzelają w tygodniu czy tylko weekendy?

Jest jakaś płatna miejscówka gdzie można pożyczyć repliki?

Co z przewozem repliki samochodem? Z polski jeździmy do Czech przeważnie przez niemcy.

Link to post
Share on other sites

Jesli chcesz wozic repliki zakupione w polsce przez Niemcy odradzam!!!, konsekwencje sa bardzo drogie sa niemieckie teamy organizujace gry w czechach.

Ale wszyscy graja replikami legalnie zakupionymi w Niemczech repliki musza byc specjalnie oznaczone i transport takich replik wymaga pokrowca zamykanego na klodke bez magow i baterii

Link to post
Share on other sites

Witam, jadę autem z PL do UK przez de i wiem że w razie kontroli będzie problem z moimi replikami.

 

Posiadam walizkę do przenoszenia broni wraz z zamknięciem, jeśli rozkręcę bron i wezmę ją w częściach to czy ktoś się przyczepi podczas kontroli do niej ???

 

Może ktoś zna inny sposób na legalne przewiezienie broni przez de??

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...