Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Co to za karabin?


Recommended Posts

Jeżeli zły dział- najmocniej przepraszam.

 

Mój problem polega na tym, że nie wiem jaka dokładnie broń kupiłem. Nawet nie wiem czy po zdjęciu jesteście w stanie rozpoznać dokładnie model..

 

Wiem, że jest to Scara - dziś kupiłem, ale poprzedni właściciel też nie do końca wiedział, co posiada.

 

Są jakieś szanse na określenie dokładnego modelu? Chciałbym o nim poczytać : wady/zalety ale niebardzo wiem za co się wziąć...

 

 

Nawet nie mam pojęcia ile mam fps'ow w niej.. :/

 

 

10636785_10204907023185738_6157232670645306036_o.jpg

 

 

1795266_10204907023145737_4452476205812890608_o.jpg

Pozdrawiam

Marek

Link to post
Share on other sites

Po zdjęciach można poznać tylko że jest to SCAR-L. Skoro poprzedni właściciel nie wiedział co to, więc trzeba przyjąć że jest to najtańsza replika SCAR'a na rynku czyli BOYI.

 

Prawdopodobniejsze ta: http://www.taiwangun.com/replika-sc-01-dark-earth-boyi?from=listing&campaign-id=19

 

Temat na forum:

http://forum.wmasg.pl/topic/49896-scar-l-boyi/

 

ps. Kolimator jest źle założony. Przez to zdjęcie trochę pachnie trolem...

Link to post
Share on other sites

Bardziej chodziło o markę. (chyba)

Jeżeli to elektryk (będziesz widział gearboksa w oknie wyrzutnika łusek) to możliwe marki to VFC, AGM, Boyi, Cybergun (rebrand) i Classical Army.Raczej nie jest to ARES (chociaż nie widziałem w sklepach w tanie ale to jeszcze nie dowód że takie nie istnieją) i Tokyo Marui (za nowe).

Jeżeli to gaziak (nie będzie gearboxa, będzie się dało przeładować i strzelić na pusto) to chyba może być to tylko WE.

.

 

Trochę długo pisałem. Wtedy były tylko dwa posty. Z tego powodu mogą być drobne nieścisłości.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi o środek, to pewnie wyjdzie dopiero przy pierwszym serwisie, bo sam nawet nie jestem w stanie tego sprawdzić.

 

Jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny to dla mnie jako dla laika wygląda niemalże jak nowy egzemplarz.

 

Kolimator ma z boku zapisane HurricanE- tylko tyle wiem.

 

Co do przebiegu to nie wiem, ale miał jeszcze 3 inne karabiny więc nadzieją, że ta konkretna sztuka nie była używana cały czas :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...