Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wycena broni :)


Recommended Posts

Witam :) Przepraszam za moją lekkomyślną wypowiedz, Jestem nowy w tych tematach popiero potem przeczytałem troche o tuningowanu. Marek części nie pamięta już, ale powiedział że bron przerabiał na snajpe i że fps to około 600 teraz sięga. Tyle że jakoś nie chce mi się wierzyć na słowo 600 fps to dosyć sporo chyba? Masz racje kolego Buniek92 nowa była by lepsza ale tak jak wspominałem on chce się zamienić na mój motocykl więc jeżeli mi się to spodoba, a myślę ze raczej tak :) to raczej na tej jednej broni nie skonczę mojej przygody z ASG :)

Link to post
Share on other sites

Jaki motor? Bo te z średniej półki, używki w dobrym stanie to koszt około 10k.

 

średnia półka to 10k? Chyba z innymi motocyklami mieliśmy do czynienia.

 

Autor pewnie ma jakąś motorynkę/innego bzyka, których teraz jest wysyp na allegro (potworki kupione na jeden sezon, zjeżdżone ile się da i na alledrogo) i warte jest to 1000-2500. i nawet w takim przypadku nie pakowałbym się w wymianę na kota w worku. a jeżeli jest to motocykl wart więcej - tym bardziej jest to dla właściciela nieopłacalne.

Link to post
Share on other sites

Witam :) Motocykl nie nie jest dużo warty ponieważ ma sporo usterek które wymagają natychmiastowej naprawy do ścisłości jest to Honda vfr 750 rc24 jest to stary motocykl bo z 1988r. Ten egzemplarz wyceniam na okolo 1500 zł bo w dobrym stanie moża kupić za 2500zł. Nie mam chęci go robić bo mam kilka innych pojazdów więc wystawiłem go z możliwością zamiany na jakąś ciekawą rzecz. :) Ale gdy dostałem propozycje zamiany na broń musiałem się poradzić ile jest to warte bo na słowo to wieżyć mi sie nie chce ze dal za niego 2000zł i w tuning 1000zł włozył :P

Link to post
Share on other sites

Osobiście olał bym tą propozycję i kupił coś innego, nowego. ASG, szczególnie repliki od M4 to szerokie pole manewru dla oszustów. Możesz kupić replikę, która była robiona przez pasjonata, albo trafisz na totalnego ułomka, który replikę tylko skatował i teraz szuka jakiegoś idioty (próbuje znaleźć ofiarę), której może to upchnąć. Mimo, że to KWA to wolałbym już kupić jakiegoś RKcza, wymienił gumkę i zaopatrzył się w nową batkę - może Ci to zaoszczędzić sporo nerwów i kosztów ;)

Link to post
Share on other sites

Przepraszam bardzo, wytłumacz bardzo co ty się starasz udowodnić? To w twoim garażu stoi motor, że zaczniesz mi udowadniać, że cena za którą został kupiony jest nieprawdziwa? Moja wypowiedz, że ceny wzrosły odnosiła się do tego, że teraz motor w podobnej klasy, w podobnym stanie będzie kosztować drożej. Naucz się czytać ze zrozumieniem.

Dla potwierdzenia załączam linki do motorów by potwierdzić te NIEPRAWDOPODOBNE 100 setek (10 000) .

http://otomoto.pl/suzuki-bandit-gsf-600-s-M3791436.html

http://otomoto.pl/suzuki-bandit-600-s-M3987526.html

Nawet ten sam model.

Tylko, że u mnie to było 5 lat temu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...