Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 nie podawanie kulek


Recommended Posts

Witam

Mam problem z emka.chdzi dokladnie o nie podawanie kulek. Co ta emka ma.w srodku to dokladnie nie wiem bo kupilem uzywke ale z zewnatrz to pj.rozebralem gb i dysza byla źle wlozonya i peknietya zamowilem nowa czerwona shs do m4. W srodku tego gb byl wgl piasek, ta replika byla chyba zakopywana w piachu bo tyle tego bylo.to teraz tai czy jak wymienie ta dysze.u teraz tak czy zmiana dyszy rozwiaze problem z nie podawaniek kulek. Magi sa ok, czasami lapal kulke np. co dziesiata i strzelal po odwroceniu do gory nogami.

Czy problem moze lezec jeszcze w czym innym?

 

Link to post
Share on other sites

A kogo to obchodzi, możesz i przekaz myśli do bazy danych robić, byle dało się zrozumieć i nie bolały oczy od patrzenia.

W kwestii Twojego problemu. Rozumiem że dysza w ogóle się podczas strzału poruszała? Generalnie to Twój problem mógł być albo w źle założonej dyszy (co sam zauważyłeś) albo nie tylko w źle założonej ale w ogóle źle dobranej dyszy (chodzi o długość tejże dyszy).

Link to post
Share on other sites

To jeszcze raz wyjaśnie.

Kupiłem używane m4, po czym okazało się że nie podaje kulek.Raz na ileś strzałów to kulka wyleci z lufy.

Po odwróceniu magiem do góry replika strzela bez mała normalnie.

Magazynek podaje kulki. Po rozebraniu okazało się, że dysza jest nadłamana i źle włożona tak że da się ją wyciągnać bez otwierania gb.

Więc zabrałem się za rozbieranie gearboxa, jak się okazało był w nim piasek ale mniejsza z tym.

Zamówiłem czerwoną dyszę shs za 15 zł na gf i teraz pytanie, czy wystarczy wymienić dysze?

Ta emka to z zewnątrz pj, a w środku to trudno powiedzieć, bo wynika że to składanka.

 

EDIT.ona się poruszała, tylko była tak włożona, że dało się ją wyciągnąc po prostu za nią pociągając.

http://gunfire.pl/product-pol-1152195485-Dysza-do-M4.html

zamówiłem tą dysze ona będzie rozmiarowo ok, czy jeżeli nie wiadomo co to za dokładnie gearbox to może pasowac, a może też nie pasować ?

Edited by apache12
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...