Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zamówienie - AliExpress


Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zobacz jak masz limity ustawione na transakcje internetowe i transakcje telefoniczne. Mnie kiedyś odrzucalo visę mbanku bo aliexpress obciążał moją kartę nie jak za płatność internetową ale właśnie transakcję telefoniczną (cokolwiek to znaczy).

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Co do softshellów, to są średniej jakości. mam fake The North Face z Aliexpres, i o ile jakość wykonania całkiem dobra, to oddychalność bardzo słaba. Chyba lepiej dołozyć do czegoś markowego. Ale jest sporo inych ciekawych fantów które mozna kupić taniej niż w Polsce. Polecam latarki convoy, sprzęt optyczny (lunety, lornetki), akcesoria do ASG, poza tym sporo szpeju turystycznego, tylko trzeba wiedziec gdzie szukać. Jeżeli ktos ma jakieś pytania to zapraszam na forum chinskiezakupy.pl, mam kilkuletnie doświadczenie w robieniu tam zakupów, więc piszcie smiało, jeśli macie pytania.

Edited by snajp2
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Co do płatności, polecam np. w t-mobile bankowe założyć całkowicie darmowe konto w $ i tylko ją używać do płatności, przelew się nie opłaca. Poza tym aliexpress to jak nasze allegro, więc zbiorówka możliwa tylko u 1 sprzedawcy i średnio opłacalne, bo wysyłka przeważnie jest darmowa. Zamawianie na alliexpress to pestka, w końcu jest to portal stworzony do kupowania rzeczy z chin.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Tak, z pewnością mam bana na niezalogowanym XD

 

iMFWPpZ.png

 

Do koszyka się dodaje, dalej nie sprawdzałem - w którym momencie nie możesz kupić?

Mi zatrzymuje się na płatności, ale tylko dlatego, że żadnego laserka nie potrzebuję :icon_razz:

Możecie wybrać metodę wysyłki, czy macie tak jak powyżej?

Kolega kupował, zielony, i jak prezentował co mu "majfrendy" przysłały to nie wspominał o żadnych problemach z zamówieniem lub płatnościami. Ale może coś się pozmieniało bo zamówienie składał z 1,5 miesiąca temu.

No właśnie wiem że dotychczas nie było problemów, natomiast wchodzę dzisiaj - a tu zonk.

Link to post
Share on other sites

Tego co na screenie też nie mogę i w sumie żadnego spod hasła "green laser" ale pod hasłem laser np. taki http://pl.aliexpress...sOrigTitle=true jak najbardziej wchodzi do koszyka i jest dostawa możliwa.

 

EDIT ale coś jest na rzeczy, np. tutaj http://www.aliexpres...50-be7df624ee20 mają taką notatkę:

 

Note:

AS the EU countries buyers can't order from here,please click here to order

 

 

I link z tamtej oferty faktycznie daje się zamówić. Jakiś ban w UE?

Edited by hindus
Link to post
Share on other sites

Hmmm czyli z bliżej nieznanych powodów na ali tylko kilka sklepów wysyła do EU, za to na jebaju czy tam innych Banggood nikt nie ma z tym problemów. Dziwna sprawa.

 

PS. Ta dodatkowa aukcja raczej sugeruje, że to samo Aliexpress robi problemy.

Link to post
Share on other sites

To jest chyba jakiś odgórny ban. Chińczyk wprost napisał, żeby się z nim dogadać więc oficjalnie najwyraźniej sprzedać mu nie wolno.

 

Please communicate with us before buy from this link.

For payment of the following cases:

 

1.The EU buyer's laser link.

 

 

Important

 

After pay, There's a place for you to leave message. please kindly leave mesage there, include the items, colors, quantity ,way of shipping and other details of your order. we will ship the goods according to your message, Or we will not ship it.

Edited by hindus
Link to post
Share on other sites

Najwyraźniej. Dostałem taką odpowiedź na pytanie dlaczego nie można kupić lasera:

 

Dana Zhu: hello, yes, now the area of EU can't buy laser , but if you still want to buy the laser, you can order this item instead:http://www.aliexpress.com/store/product/Laser-303-Pay-on-Your-Order-for-Freight-Better-Quality-Your-special-requirement-and-other-fee/1367241_32589582802.html

do you understand ?

Link to post
Share on other sites

Eurasy szykują jaką dyrektywę, mającą zabronić posiadania laserków, żeby nie można było płoszyć dzikich samolotów...

Na pocieszenie powiem, że akurat ceny laserków Majfrend, a Kandar u nas, są bardzo podobne, wystarczy poszukać.

 

 

Dodano przez Tapatalk. Post zatwierdzony przez Europejską Komisję do Zatwierdzania Postów - podwydział Wojskowości i Ogrodnictwa

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...