Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Cześć, mam zamiar zakupić w najbliższych dniach "parasnajperkę". Nie będę ściemniał, iż jestem doświadczonym graczem ASG, dopiero chcę zacząć, nie mniej jednak "snajperstwo" nie jest mi obce, jak i "sporty" strzeleckie (gram również w PB[wiem, że jest to całkiem odmienna rozgrywka nie musicie o tym wspominać]), po zakupie zamierzam replikę gruntownie zmodyfikować, szczególnie segment zewnętrzny. No i tu właśnie jest ta owa "zagwozdka", która replika. Mam ograniczony budżet(~600zł) i nie oczekuje cudów po tych replikach. Szczególnie interesuje mnie dostępność modyfikacji, choć mam wrażenie, że to te same repliki tylko w innych "ubraniach :icon_smile: ". Więc która z nich ? :

 

http://gunfire.pl/pr...go-MB4407A.html

http://gunfire.pl/pr...08-A-BLACK.html

http://gunfire.pl/pr...3373-MB05A.html

http://gunfire.pl/pr...iego-MB14A.html

http://gunfire.pl/pr...go-MB4406A.html

Link to post
Share on other sites

Kolejny się ,,snajper,, znalazł...

Z takim budżetem nie posnajpisz, minimalny koszt snajperki na używanych częściach to około 1000 no może 800 zł, ale to się nie równa z potworami za kilka kafli. Ogólnie z tym sprzętem który proponujesz będziesz na przegranej pozycji w walce z AEG-ami, za tą kwotę lepiej kup elektryka np, serię RK Boyi lub jakąś wypasioną gietę.

Link to post
Share on other sites

Zapomniałem dodać, że na żadne zloty miłośników ASG się nie wybieram, ta replika ma służyć do gry 4-6 osobowej (od razu wspomnę, że zapoznałem się z odpowiedzialnością, z tego powodu też taki mały budżet na replikę, jestem zmuszony do kupna broni podręcznej). Jestem w stanie wydać 2000zł na modyfikacje z tymże, muszą to być wydatki rozłożone, kiedy kupię wszystkie części dopiero je będę wcielał w replikę, gdyż słyszałem, że pojedyncze wkładanie elementów jest na peweien sposób niebezpieczne (dla repliki rzecz jasna). Koledzy nie kupują żadnych wyrafinowanych sprzętów, szczerze powiedziawszy bardziej "rajcuje" mnie skradanie, stosowanie kamuflaży itd. niż strzelanie, choć nie chcę kupić byle szajsu, w skrócie najlepszą bazę pod modyfikacje do 600zł ;)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...