Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aaaaa... zwykła przedłużka lufy, nie będzie z tym żadnych problemów.

Ok a mógłbyś dać też linka do dobrych magazynków które (nie będą hi-capami),będą metalowe (może być mocny plastik,tak żeby bo upadku od razu się nie rozwaliło) i żeby pasował do m27. Bo szukałem ale na magazynkach też się nie znam :/
Link to post
Share on other sites

Biegać możesz ale nie wiem jak będzie działać... Zepsuć nie zepsujesz ale po takim wyczynie kompletne czyszczenie do sucha i kładzenie smarów od nowa więc lepiej się w to nie baw :icon_smile:

Jest jakiś poradnik jak i gdzie smarować replikę? jak jest mógłbyś dać linka?
Link to post
Share on other sites

Nie powinna, jest mnóstwo filmików gdzie ludzie strzelają pod wodą i po wyciągnięciu z wody. Jednak jak mówiłem nie jest to zdrowe dla mechanizmu więc jeśli możesz to oszczędź to swojej biednej replice.

Ok ale jak się już to zrobi i wszystko wysuszy wysmaruje, to będzie strzelała tak jak na początku?
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Wydajność prądowa w ogólnym znaczeniu, nie wytłumacze ci dokładniej bo na elektryce się tak bardzo nie znam.

Repliki jeszcze nie kupiłem i właśnie zastanawiam się czy wymieniać to wszystko i mieć te (420fps) czy może zapłacić

prawie tyle samo i kupić Sr-10 od kwa które ma 500 fps!!!http://taktyczny.com/repliki-asg/m16-m4-i-pochodne-pl/karabin-m4-sr-10-kwa-picoaab-500-fps.html

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...