Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam. Mam m4 od GFC. Mały opis: Jestem drugim właścicielem. Trzy razy serwisowana, ale nie z powodu zepsucia, a zwykłej konserwacji. Naprawdę posiada niezniszczalne bebechy. Przebieg powyżej 26000 kulek. Strzelana głównie na sami. Stabilne 340 fps. Mankamentem jest latający front (wymieniłem delta ringa, ale to pomogło tylko w małym stopniu) i zepsuta rączka przeładowania, do tego body też lekko lata. Wewnętrznie wszystko sprawnie i ładnie śmiga. Prawdopodobnie wyrobił się metal?).Skuteczny zasięg na 0.25 przy 350 fps to 43 metry. Z góry mówię, że mało się na tym znam, ale do rzeczy... Replika jest dla mnie za słaba. Teraz nie wiem, czy inwestować pieniądze na nią, czy kupić coś mocniejszego? Co byście zrobili na moim miejscu? :)

 

Ewentualnie ile mogłaby być warta? Wiem, że w środku siedzi prec-lufa i kable niskooporowe. Długo się nią nie bawiłem. :)

Link to post
Share on other sites

Za słaba w jakim sensie?

Za mało fps - kup mocniejszą sprężynę (i ew. mocniejsze bebechy żeby wytrzymały sprężynę).

Za mały rof - kup batkę o większym woltażu (lub przejdź na LiPo).

Za mała celność/zasięg - inwestuj w lufę, gumkę HU, szczelność.

Link to post
Share on other sites

Przepraszam za niedopatrzenie. Chodziło mi o fps. Za replikę zapłaciłem 380 zł. Nie wiem czy jakiekolwiek zmiany wewnętrzne i zewnętrzne (naprawdę konieczne) będą opłacalne.

-----------------------------------------------

Może oddać replikę do serwisanta? Zobaczy na własne oczy jak wygląda to wszystko i powie czy warto wkładać w nią pieniądze.

Edited by Borasiewicz
Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...