Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Combat shirt, alternatywa dla helikonu


Recommended Posts

Cześć!

Poszukuje Combat shirta Woodland, rozmiar Medium - Long (w ostateczności Large-Regular, jednak wolałbym to pierwsze).

Wszędzie gdzie nie patrzeć tam helikon. Znacie może jakaś lepszą/podobną jakościowo i podobną cenowo (nie więcej niż 200zl) alternatywę?

W grę wchodzi tylko kamuflaż Woodland i rozmiary podane wyżej

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Przecież masz wyżej podanych kilka przykładów firm :teeth:

A nikt nie szyje w Polsce na "masową skalę" z oryginalnego woodlanda, bo kamuflaż te nie cieszy się od dłuższego czasu zbyt dużym braniem.

 

A gdzie znajdę W POLSCE Potomaca i Tru-Speca? Tak, szukałem. Zresztą to i tak zbyt wysoka półka cenowa

 

Nie musi być oryginalny. Byle woodland. Kiedyś Helikon chyba miał, ale już mu się odechciało.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

A propos wspominanego tutaj Helikona, to nabyłem rzeczony CS w woodlandzie. O ile część ripstopowa jest w porządku, to w przypadku materiału na korpusie żadnych właściwości termo nie stwierdziłem. Ot, po prostu cienka szmatka, w dodatku nieprzyzwoicie się mechacąca. Całkiem możliwe, że po kilku użyciach się poprzeciera, to wtedy na jej miejsce pójdzie coolmax :icon_wink:

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Witam, nie chcialem zakladac nowego tematu odnosnie combat shirt-a.

Moze ktos polecic jakas krawcowa w Krakowie ktora zna sie na rzeczy i polaczy bielizne termoaktywna z rekawami z munduru badz moze macie jakis sprawdzony kontakt? Po przeczytaniu paru opinii helikon mi sie juz nie podoba :)

Przepraszam ze bez polskich znakow ale z tego miejsca skad pisze one nie wystepuja.

Link to post
Share on other sites

Podkładka w sensie chcesz to założyć pod CS'a czy chcesz to przerobić na cs'a? Jeśli to pierwsze to spytam-po co? Przecież na tym to ma polegać, że cs'a zakładasz na gołe ciało, a na cs'a PC. Jeśli to drugie to mam STOORowską myckę (noszę pod fasta jak robi się chłodniej) i jest zacna, a co najważniejsze trudno ją zaśmiardnąć (a pocę się obficie), a nawet jak zacznie capić (ja np. odruchowo wrzucam do kieszeni spodni i potem leży zapomniana przez Boga i ludzi kilka dni) to wystarczy ją przewietrzyć porządnie i większość przykrego zapachu ulatuje. Szwy są mocne, materiał rozciągliwy. Wszystko w rękach krawca/krawcowej.

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites

Szkoda że te coolmaxowe koszulki tak upiornie śmierdzą i nie sposób ich przewietrzyć. Innym, dobrym rozwiązaniem jest kupić za grosze ubacsa ddpm (mój rekord 5PLN w "tanim armanim" :D) i zrobić combo z bluzą mundurową. Jak słusznie zauważył wiciok ta koszulka będzie Ci wyskakiwać z portek, chyba że weźmiesz rozmiar albo dwa większą (tyle że wtedy to się nieco mija z celem, bo będzie na Tobie wisieć jak wór ziemniaków).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...