Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gore BW Flecktarn-krótkie rękawki?


Recommended Posts

Chciałem sobie kupić na jesień/zimę komplet Goretexowy od naszych zachodnich sąsiadów (relatywnie tani i dobry bo dobry i relatywnie tani). O ile spodnie to nie ból, to kurtki mają strasznie krótkie rękawki! Potrzebuję mieć przynajmniej to 57 centymetrów (mierzone od pachy do końca mankietu). Czy jakaś dobra dusza nakieruje w jaki rozmiar (wg. rozmiarówki BW) należy celować?

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites

Tutaj są podane raczej dokładnie rozmiary ubrań przeciwdeszczowych BW:

http://armyworld.pl/...BW-Demobil.html

 

Kupowałem jakiś czas temu kurtkę i dla rozmiaru US Medium-Long pasuje rozmiar BW 52/54. Niestety krój jest tego rodzaju, że rękawy są krótkie, a obwód w pasie/klatce bardzo obszerny, odwrotnie niż np. w ACU. Najlepiej kierować się rozmiarem obliczonym wg formuły = szerokość pod pachami + 2 razy rękaw.

Link to post
Share on other sites

Klik. Jeśli wierzyć dla Armyworld (a ja się jeszcze nie zawiodłem na nich) celuj w rozmiar większy od 56/58 LANG. Problem w tym, że nie znalazłem nigdzie większego rozmiaru (aczkolwiek nie szukałem jakoś szczególnie długo).

Edytuj: Pol_ mnie ubiegł.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...