Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Glock 23 KJW - za mała droga zamka.


Recommended Posts

Witam. Mianowicie mój klocek od KJW troszkę za mało kopie. Droga zamka powinna wynosić coś koło 3 cm, u mnie jest to coś koło 1 cm. Zbijak zaworu wrzucony nówka guarder, cała klamka czyściuteńka, nie ma za dużo smarów, zamek chodzi gładko (pomijając dość duży opór kurka, w porównaniu ze wszystkimi klamkami jakie miałem do tej pory tu jest największy).

 

Do tego gdy magazynek jest pełen na początku nie chce się zbić zawór (jest tylko pyknięcie).

Doszukiwać się problemu w zaworze górnym, czy do wymiany coś w klamce?

Link to post
Share on other sites

Sprawdź sprężynę kurka, bardzo częsty problem. Sprawdź dokładnie, czy nie ma pęknięcia (bardziej na zwoju, a nie na "ramionach" sprężyny). Jak masz 2 sprężynę sprawną, najlepiej sprawdź na tej drugiej.

 

PS

Piszesz też o tym, że kurek bardzo ciężko chodzi. Jest tak przez całą jego drogę, czy na początku jest opór przy odciąganiu, a potem normalnie? Jeśli to drugie, to sprawdź, czy nie jest pękniety hammer housing (ten koszyk, gdzie wchodzi zespół spustowy). Najczęściej pęka w miejscu przedniej ścianki (tej, gdzie wyłazi zawór) mniej więcej w miejscu przerywacza.

Edited by Alexanderexis
Link to post
Share on other sites

Hammer housing wygląda jakby miał niedolewkę znalu, nie był pęknięty. Tuż nad okienkiem przez które przechodzi ramię przerywacza, wszystkie ścianki dookoła są na swoim miejscu, więc tak jakby to nie to. Sprężyna kurkowa też ok.

Muszę dorwać kogoś z takim glockiem i poprzekładać części żeby drogą eliminacji znaleźć przyczynę.

 

Akurat jedyny znajomy z takim klockiem mi go w życiu nie da, bo mam magiczny zły dotyk jeśli chodzi o jego konkretnie sprzęt. Dotknę mu głównej? Zacinki. Strzelę z jego bocznej? Pójdzie syfon. Dotknę kamizelki? Za chwile się porwie. Jakieś fatum wisi, i tylko nad jego sprzętem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...