Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36 Boyi pluje kulkami na małe odległości (5m, 2m)


Recommended Posts

Komora stock,gumki stock,niebieski madbull,czarna systema---komora shs,gumka shs z kompletu.Test "papierka",pierwsze kilka strzałów papierek fruwa-następne ani drgnie.Pierwsze kulki się wytaczają,następne ideał.To samo na singlu i na semi.Przy zmianie magazynka i po przerwie w strzelaniu ten sam problem.

Gdyby problem dotyczył jednej gumki to stawiałbym na jej rozgrzanie. Przy pierwszych strzalach gumka jest zimna. Po paru strzałach gumka rozgrzewa się od tarcia i lekko powiększa, co powoduje lepsze uszczelnienie. W trakcie przerwy w strzelaniu gumka się ochładza i zmniejsza - znowu brak uszczelnienia. Jednakże, jeśli dobrze rozumiem Twój post, problem dotyczy różnych gumek więc to raczej nie to.

Wymieniałeś gumki i komory, ale o dyszach nie wspomniałeś. Może to właśnie ona jest winna? Naciągając powyższą teorie może to dysza się rozgrzewa i doszczelnia? Wiem, że to naciągane, ale to jedyna rzecz jaka przychodzi mi do głowy.

Link to post
Share on other sites

Po kolejnych eksperymentach (weekend w dupę) doszedłem do stanu, że kulki podaje idealnie ale fpsy nadal małe i rozrzut spory. Na G36 JG na tym springu miałem 450 +/- 3, a w bojcu mam 415-425 :/ Na kilkadziesiąt strzałów pomiarowych zdarzył mi się 408 i 431 :/

 

Dziadek jaką masz dyszę?

oczywiście stock i jest tak samo z tym "dzyndzlem" ze sprężynką jak i bez
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

1 spostrzerzenie co do bojca: zabierak płetwy popychacza dyszy na zębatce tłokowej nie jest tak samo umiejscowiony jak w standardzie JG. O ile pamiętam różnica odległości krawędzi zabieraka od osi zębatki między Bojcem a JG to ok. 1mm. Tak samo dysze nie są tej samej długości. W mojej giecie miałem dyszę bojcową a zębatki jg (bojcowe się sypnęły) i tu może być problem z podawaniem. Spróbuję przysiąść jeszcze raz do tematu.

 

Jak Wasze doświadczenia? Na bojcowej dyszy/ popychaczu jakie zębatki chodziły bezproblemowo bez żadnych modów (szczególnie chodzi mi o tłokową)?

Link to post
Share on other sites

1 spostrzerzenie co do bojca: zabierak płetwy popychacza dyszy na zębatce tłokowej nie jest tak samo umiejscowiony jak w standardzie JG. O ile pamiętam różnica odległości krawędzi zabieraka od osi zębatki między Bojcem a JG to ok. 1mm. Tak samo dysze nie są tej samej długości. W mojej giecie miałem dyszę bojcową a zębatki jg (bojcowe się sypnęły) i tu może być problem z podawaniem. Spróbuję przysiąść jeszcze raz do tematu.

 

Jak Wasze doświadczenia? Na bojcowej dyszy/ popychaczu jakie zębatki chodziły bezproblemowo bez żadnych modów (szczególnie chodzi mi o tłokową)?

AD1 Przeca to standard Aresa,nie JG.AD2 Boyi lub Ares.
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...