Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

7 EDYCJA COMBAT ALERT: 02-05.07.2015: POLIGON ORZYSZ | PATRONAT WMASG.pl


Recommended Posts

To gdzie się chowaliście? My siedzieliśmy w P4 przez całą rozgrywkę.

Pół imprezy siedzenie pod P8 bądź błądzenie po "lesie serce". Końcówka "rozminowywanie" P12 i "misja ratunkowa" na P11.

Znośnie/słabo/źle/żenada, łoteva, generalnie nie było dobrze. Organizatorzy mają wiele do poprawienia, mam nadzieję że wyciagną wnioski z krytyki (wypełniłem ankietę, polecam reszcie) i za parę lat CA będzie czymś więcej niż dużą "szczelanką".

Link to post
Share on other sites
  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Galayev, zostaw chłopaka, jemu się podobało :)

Że inni maja trochę większe wymagania to inna sprawa.

 

A tak od siebie dodam, CA to w tej chwili "impreza samograjka" pod względem nagłośnienia medialnego ustępuje chyba tylko oprawie Falkenszita.

Porównując CA do takich imprez jak Tomaszowo czy RAMSAR do CA to CA leży pod metrową warstwą mułu w stosunku do tamtych imprez.

 

Jechałem na tą imprezę bo miałem nadzieję że 6 poprzednich edycji zniwelowało już wszelkie niedociągnięcia a wyeksponowało wszystkie pozytywy.

NIestety ani scenariusz ani nawet zasady gry nie zostały dopracowane przez 6 lat. Ciśnie się na usta co w takim razie robili przez te 6 lat organizatorzy?

 

Kwintesencją wszystkiego był przedostatni apel zachęcający do "pokazania jaj" i wyjścia w teren. Wokół mnie parę osób chciało w jednoznaczny sposób "pokazać jaja" prowadzącemu apel.

Takie zagrywki o ostatecznym szturmie są może i chwytliwe dla nastolatków, będących pierwszy raz na poligonie w otoczeniu wojskowych pojazdów ale nie dla starych koni.

Z tego co widziałem duża część KZ po tym apelu po prostu nie wyszła w pole i wcale im się nie dziwię.

Link to post
Share on other sites
Kwintesencją wszystkiego był przedostatni apel zachęcający do "pokazania jaj" i wyjścia w teren. Wokół mnie parę osób chciało w jednoznaczny sposób "pokazać jaja" prowadzącemu apel.

 

Dokładnie, kilku już rozporki rozpinało.

 

Warto wspomnieć jeszcze o słowach organizatora na czwartkowym apelu dla KZ: "wszyscy jesteście moderatorami", a następnie olanie problemu Szwedów wjeżdżających w nocy na pole pełne ukrywających się ludzi. Jak zabrakło wachy do pikapa żeby podjechać i załatwić sprawę to trzeba było dać znać - kopsnęlibyśmy na ropę po piątaku.

 

O scenariuszu i ostatniej jebankowej akcji wszystko już zostało napisane przez poprzedników, nie ma sensu drążyć tematu.

 

Genialny teren i udział wojska, niewątpliwe plusy imprezy (jak wynika z wypowiedzi poprzedników załatwione tylko dzięki Strzelcowi) zostały zaprzepaszczone przez kiepską organizację.

Wstyd panowie organizatorzy, mieliście warunki na zrobienie genialnej imprezy, daliście nam gówno w pazłotku za grubą kasę.

 

PS. To nie hejt, sprawa jest prostsza: JAK PŁACĘ TO WYMAGAM.

Link to post
Share on other sites

Hej, a u mnie:

 

+ sporo fajnych ludzi

+ klimat zlotowy (robiony po cichu)

+ kilka ciekawych momentów gry (dwie akcje, które podciągnąłbym pod SF w których byłem)

+ pierwszy przejazd starem i desant z niego

+ serwis cytadela ASG gdzie siedział sympatyczny gość, o ile dobrze słyszałem „Misiek”

 

- zacięcie na pierwszym apelu – wskazywanie w jakim mamy iść stroju (ja zwracałem uwagę, że jestem na komercyjnej imprezie za którą płacę i pójdę w samych gaciach nawet to ktoś powiedział, że to NIE JEST komercyjna impreza)

 

- brak zadań dla formacji (jako SF zalegaliśmy ok. 4 godzin na punkcie po zmieniliśmy poprzedników)

 

- brak reakcji na sprawę jeżdżenia w nocy między ludźmi

 

- komunikat o pożarze a następnie ta pogadanka stymulacyjna o pokazaniu jaj i wyjściu w pole

 

Moment zabawny:

Koleżanka ze Strzelca, której drużynę luzowaliśmy na punkcie po potwierdzeniu, że jesteśmy KZ i wejściu w perymetr pyta „kim jesteście” a ja na to – SF, ona odpowiada – SS??

Link to post
Share on other sites

Czyżby chodzi o Małą blondynkę :> ? Przeważnie siedziała w Sztabie KZ :icon_biggrin:

 

 

Nu taka nieduża, a czy blondynka to nie wiem bo wszystko w namiocie i pod namiotem było pokryte grubą warstwą kurzu. Marcin mnie nie lubi i stawia zawsze mój namiot tam gdzie najwięcej syfu.

A.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Marcin Korowaj zaprasza -

http://marszdlajezus...d=81&Itemid=475

 

 

Preferencje religijne, wyznanie rasa czy seksualność nie leżą w strefie zainteresowań tego Forum. O ile nie stanowią te rzeczy przestępstwa nas to nie interesi. I więc jeżeli kolega Marcin nie zaprasza na tego typu imprezy tu, to mu wolno i nic nikomu do tego.

Mam nadzieję że dotarło.

Arend

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Marcin Korowaj zaprasza -

http://marszdlajezus...d=81&Itemid=475

 

 

Preferencje religijne, wyznanie rasa czy seksualność nie leżą w strefie zainteresowań tego Forum. O ile nie stanowią te rzeczy przestępstwa nas to nie interesi. I więc jeżeli kolega Marcin nie zaprasza na tego typu imprezy tu, to mu wolno i nic nikomu do tego.

Mam nadzieję że dotarło.

Arend

Tu chodzi tylko o zwrócenie uwagi na dwulicowość "tfurcy" combat alert.
Link to post
Share on other sites

Arend, jak już tak wojujesz o poprawną pisownię i czystość języka (co się chwali) to zacznij zwracać uwagę też na swoją. W przeciwnym wypadku to trochę śmieszne. Wyłapując błędy innych- spodziewaj się, że Twoje również będa wytykane.

 

 

 

Znalazłem trochę czasu i przebrnąłem przez wypowiedzi. Troszku pokolorowałem i jednego doceniłem za wkład WE wzrost analfabetyzmu.

Nie czepiam się poziomu wypowiedzi, ale przypominam PRZECINEK że osobistych wycieczek i analfabetyzmu tolerować nie będę.

 

Aż żal PRZECIENEK że nie zapytałem o imię

 

Mam nadzieję PRZECINEK że dotarło.

 

 

Pozdrawiam, czekam na hejt.

 

 

Ależ proszę cię bardzo, nie mam z tym problemu. A biorąc pod uwagę że Polski nie jest moim pierwszym językiem i tak piszę staranniej niż spora część tu piszących. Nie olewam wielkich liter, nie olewam znaków diakrytycznych, interpunkcji itp. Jesteś się w stanie tym pochwalić używając języka kraju w którym mieszkasz

?

Arend

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Można go lubić lub nie albo może ci być całkiem obojętny ale czemu ten filmik ma dowodzić że Korowaj jest dwulicowy jak na nim mówi tylko o zaproszeniu na marsz ?

No jakże;tam robi robi prawie "falkenalert" a tu zaprasza na marsz.Wychodzi Panu Bogu ogarek a diabłu" łolbrzymią świcę".
Link to post
Share on other sites

No jakże;tam robi robi prawie "falkenalert" a tu zaprasza na marsz.Wychodzi Panu Bogu ogarek a diabłu" łolbrzymią świcę".

 

 

Chrześcijanom na ogół nadstawianie drugiego policzka i miłość bliźniego kiepsko wychodziło, więc nie rozumiem Twoich zarzutów.

Link to post
Share on other sites
Jesteś się w stanie tym pochwalić używając języka kraju w którym mieszkasz

 

Jestem, skoro już pytasz.

 

 

Ależ proszę Cię bardzo, nie mam z tym problemu. A biorąc pod uwagę PRZECINEK że polski nie jest moim pierwszym językiem i tak piszę staranniej niż spora część tu piszących. Nie olewam wielkich liter, nie olewam znaków diakrytycznych, interpunkcji (właśnie widzę)itp.

 

Spora część tu piszących nie jest modem, nie wcina się ze swoimi poprawkami w posty (jak Ty to robisz- w dodatku robiąc błędy o których piszesz, że ich nie robisz) oraz nie poprawia ludzi za ich pisownię na każdym kroku. Albo odpuść to czepianie się albo powierz tą funkcję komuś kto błedów nie robi. Bo brak przecinka w poście o dupie maryni zupełnie mi zwisa. Brak przecinka w poście moda, który w tym poście krytykuje czyjąś pisownię to już, przyznasz, inna sprawa.

Edited by Krzywica
Link to post
Share on other sites

Chrześcijanom na ogół nadstawianie drugiego policzka i miłość bliźniego kiepsko wychodziło, więc nie rozumiem Twoich zarzutów.

 

Skoro jesteś taki obcykany, to powinieneś wiedzieć, że Platforma Obywatelska i Jezus, to jak jeż nadający się na szczoteczkę do zębów. Radny pewnie niebawem będzie zmieniał partię i zabiega o głosy moherów itp. Bierzesz jakąś kasę za "opatrywanie" na ca ? Tylko szczerze.

Poprawiając gramatykę innych, powinieneś świecić przykładem, bo Krzywica udowodnił Ci, że chodziłeś czasami na waksy na j. polskim :hahaha: Więcej Twoich kwiatków w dziale http://forum.wmasg.p...dzi-poza-forum/ który razem odwiedzamy bardzo często. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

No jakże;tam robi robi prawie "falkenalert" a tu zaprasza na marsz.Wychodzi Panu Bogu ogarek a diabłu" łolbrzymią świcę".

 

Proponuje mimo wszystko nie porównywać oszustwa do być może nieudanej imprezy. Tym bardziej, że zapewne na żadnej z nich nie byłeś.

Link to post
Share on other sites

Preferencje polityczne czy religijne Marcina też nie są tematem tej konwersacji. Szczególnie że ani nie prowadził kampanii ani nie miał żadnych zapędów prozelickich.

Proszę o skupienie się na temacie topika.

 

 

PS: nie chodziłem na waksy bo pierwszą szkołą którą w Polsce kończyłem było studium pomaturalne (tak jestem emigrantem). Polskiego uczyłem się sam.

Tak, na CA byłem w pracy i zarabiałem tam pieniążki. I przecież nie kryłem się z tym w jakim celu tam jadę. Czy ci to przeszkadza? Dlatego nie piszę jak to tam było zajebiście bądź do dupy. Z tego samego powodu nie komentuję waszych wypowiedzi a pilnuję tylko byście trzymali się tematu.

Zastanawiam się też czemu podałeś link do moich "kontrowersyjnych" wypowiedzi POZA FORUM skoro masz zastrzeżenia do mojej działalności forumowej.

 

Natomiast jeżeli macie obaj chęć proponuję założenie w odpowiednim dziale tematu z moimi oburzającymi błędami, i nie kontynuowanie jej tutaj. Bo to nie miejsce na to.

Link to post
Share on other sites

Tak, na CA byłem w pracy i zarabiałem tam pieniążki.

 

Teraz wiem dlaczego bronisz radnego PO w ten sposób. Z tego co wiem, jesteście na "TY".

 

Zastanawiam się też czemu podałeś link do moich "kontrowersyjnych" wypowiedzi

 

Nie kontrowersyjnych wypowiedzi, tylko sadzisz byki aż gwiżdże, a tu udajesz cesarza ortografii i gramatyki. Nie pamięta wół jak cielęciem był.

 

P.S. Zobacz swój ostatni post w tamtym temacie, żebyś za daleko nie szukał. Przypomniasło Ci się ?

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...