Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Midy Battleaxe AK


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Zachęcony niską ceną tych magów nabyłem dzisiaj sztuk 2 na próbę. Pierwsze co rzuca się w oczy to plastik, który jest strasznie błyszczący, jak w tanich zabawkach. Magazynek jest jednak dosyć dobrze wykonany. Załadowałem i rozładowałem go parę razy kulkami G&G i jak na razie bez zacięć :maniak_OK: Jedyną wadą jest to że nie pasuje do mojego kałacha-trzeba spiłować przedni zaczep i będzie ok. Ogólnie jak na 20 zł to spoko i chyba dokupię sobie jeszcze 6 do kompletu ;-)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Leży właśnie przede mna magazynek battleaxe a obok mid cymy. Tak jak kolega wcześniej powiedział, BA błyszczy się okropnie, będzie trzeba potraktować go jakimś drobnym wodnym papierem, do tego jest krótszy od Cymy o dobry centymetr, zaczep tylny ma jakiś taki bardzo cienki, zastanawiam się czy się nie ułamie, no i oczywiście nie wchodzi do gniazda, zbyt szeroki z przodu, będzie trzeba piłować. Na plus można powiedzieć, że nie trzeszczy i wydaje się bardzo zwarty. Jak podaje dowiem się w weekend...jednak już teraz wniosek mam taki, że lepiej dołożyć 10 zł do każdej sztuki i kupować midy cymy.

Link to post
Share on other sites

Te midy pasują do RK-02, sprawdziłem. Nie tną się (na 2 strzelanki może z dwa puste strzały), siedzą ciasno. Minusem jest dosyć głęboko osadzony popychacz kulek, stąd zawsze coś w magu zostanie, ale to drobnostka. Jak się je zmatowi to za 2 dychy zdecydowanie warto. Aha, gwoli ścisłości: technicznie rzecz biorąc są to lowcapy ;).

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 5 months later...

Po ponad pół roku używania kilku sztuk jestem w stanie z całym przekonaniem stwierdzić - NIE WARTO, NAWET NA PROMOCJI! ABS z którego są wykonane te atrapy starzeje się szybciej, niż można sobie wyobrazić. Połówki magów rozłazą się podczas ładowania, tuleje wkrętów łączących je obie po prostu się łamią i pękają, podobnie jak każda inna część tego badziewia: obudowa, góra magazynka, przestrzeń nad zębem. Dramat, sprzedając je za 39 złotych trzeba mieć naprawdę bazarowe pojęcie o stosunku cena/jakość, albo żreć gruz na śniadanie.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

potwierdzam, chyba najgorsze magi do ak, sprzedalem szybciej niż kupiłem. Raz to wspomniany świecący plastik który jest po prostu kpiną, do RK oczywiscie nie pasował bez dość sporego piłowania, sprzedawany jako mid mimo pojemnosci 70 kulek, za krótki. Generalnie badziew jakich mało. Dla mnie najlepsze to własnie cymowskie beta projekt, widze że ludzie na nie psioczą że sie zacinają, czego nigdy nie stwierdziłem, chyba ze sie zasypuje jakimij pj'tami to może. Ktoś tam mowił o pourywanych zaczepach ale też pomimo dośc długiej eksploatacji nigy mi sie to nie zdażyło ani nawet nie było temu bliskie. Jedynie co to przemalowałem na czarny mat bo ta przeźroczystość mi sie nie podoba, a poza tym bardzo spoko

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Odkopię trochę temat.

 

Chciałbym się zapytać użytkowników tych magazynków - czy podają i działają wam bezproblemowo?

 

Bo wygląda na to, że z zewnątrz są one liche, ale są to magazynki "właściwego rozmiaru", które chcę wpakować w ostre skorupy, dlatego interesuje mnie tylko ich działanie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...