Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Peltor Sound Trap - możliwość rozbudowy?


Recommended Posts

Witam,

może ktoś z Kolegów podpowie,

od wielu lat posiadam ochronniki Peltor Sound Trap z których jestem bardzo zadwolony.

soundtrap1.jpg

 

W internetach piszą że można podpiąć radio. W związku z czym mam następujące pytania:

 

- czy jest możliwość zrobić z nich zestaw komunikacyjny czyli podpiąć mikrofon i radio?

- jeśli tak to czy może mi ktoś wskazać jaki zestaw się do tego nada?

 

Z góry dzięki za info.

Link to post
Share on other sites
To further improve communication possibilities, SoundTrap is equipped with a Peltor J22 input jack for listen only connection with two-way radios, smart phones, iPods and other portable audio players. Input cables to connect the SoundTrap to your sound device are sold separately. See Below.

 

Krótko mówiąc, musisz kupić tę wtyczkę J22 i pociągnąć do niej kable od głośnika z ptt, a mikrofon kupić jakiś osobno i osobno go podłączyć pod ptt. Potem go najwyżej przyczepisz jakoś do słuchawek.

Najprościej by było rzeczywiście kupić ten mikrofon od z-tactical, wtedy wtyk utniesz i wykorzystasz do połączenia słuchawek z ptt, a kabel od mikrofonu pociągniesz obok tego od słuchawek i dolutujesz do ptt.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

- czy jest możliwość zrobić z nich zestaw komunikacyjny czyli podpiąć mikrofon i radio?

- jeśli tak to czy może mi ktoś wskazać jaki zestaw się do tego nada?

 

Z góry dzięki za info.

 

Np. taki:

http://allegro.pl/ka...6153324171.html

IMHO: sposób najprostszy i najtanszy, także jako źródło kabla z wtykiem do słuchawek...

 

Podbijam temat po takiej przerwie . Jest dostepny gdzies sam mikrofon do niego ? Kopie internety i nic

 

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

 

http://allegro.pl/mi...6161088757.html

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...