Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pierwsza perspektywa w kamerze.


Recommended Posts

Witam, może ktoś z forum posiada kamerę Sony HDR-AS100V?

Bo ja zamierzam kupić tę kamerę, ale nie wiem czy można ją było ustawić tak aby nagrywała z pierwszej perspektywy jak np w tym filmiku--->

(tutaj akurat jest go pro) a nie wiem czy z sony as100 zadziała tak samo, ponieważ ma całkiem inny kształt.. Ktoś coś wie??
Link to post
Share on other sites

Wszystkie potrzebne akcesoria masz na dole strony którą podałeś, można chyba kupować pojedynczo albo w pakietach.

Wiem że są tam akcesoria, chodziło mi o to aby ktoś kto posiada kamerę mógłby powiedzieć czy będzie ona nagrywała z pierwszej perspektywy.. ( bo do akcesoriów to niewiem jak one będą nagrywać...myślisz że to może nagrać first person?? dobre mocowanie? http://www.sony.pl/e...owania/aka-cmh1 Edited by Kubsoon
Link to post
Share on other sites

Ale tam jest normalne nagranie. Kamerka zamontowana na głowie/hełmie/czapce i włączone normalne nagrywanie. Jak sobie zamontujesz dowolną kamerkę na głowie/hełmie/czapce to zrobisz takie nagranie. Więc jak będziesz miał mocowanie na głowę/hełm/czapkę to takie nagranie zrobisz, a na stronie Sony, którą sam podlinkowałeś jest montaż na głowę (w dziale akcesoria).

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

Ale tam jest normalne nagranie. Kamerka zamontowana na głowie/hełmie/czapce i włączone normalne nagrywanie. Jak sobie zamontujesz dowolną kamerkę na głowie/hełmie/czapce to zrobisz takie nagranie. Więc jak będziesz miał mocowanie na głowę/hełm/czapkę to takie nagranie zrobisz, a na stronie Sony, którą sam podlinkowałeś jest montaż na głowę (w dziale akcesoria).

Ok dziękuje, już wszystko wiem.Temat do zamknięcia.
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...