Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Replikę mam przez niezbyt długi okres czasu (ok 4 miesięcy) ale mogę powiedzieć, że jak dla mnie jest świetna. Ma naprawdę fajnie rozłożoną masę (przy założonym dwójnogu trochę mniej ;p) i zdziwiłem się, że po 6 godzinnych strzelankach tak mało dała mi po dupie jeśli chodzi o kondycję (normalnie biegam z M4). Długość nie jest problemem jak dla mnie, swobodnie idzie ją złapać z przodu i biegać z nią jak ze szturmówką (a jakoś specjalnie duży nie jestem ok 1.8m wzrostu). Jak dla mnie dwójnóg solidny ale traktuję go jako dodatek no i ładnie wygląda w pokoju replika jak jest rozłożony. Teraz co do względów technicznych to żadnych problemów odnośnie repliki nie było po za tym, że wtyczki do magazynka mogą się urwać przy użytkowaniu jednak ich wymiana to banał. Sama replika była od razu fajnie szczelna, jedynie co w niej wymieniłem to silnik na Tornado F1, kable z mosfetem i gumkę hop-up no i li-po 11.1V czyli tuning pod rof. Na chwile obecną ma ok 440fps i około 21bb/s, magazynek podaje kulki bez problemu. Ja jestem z niej zadowolony i jak chcesz ją kupić to bierz śmiało, jak ją weźmiesz do łapy to banan na ryju murowany, z resztą ja tylko na nią spojrzę i uśmiecham się jak debil XD. Jakbyś miał jeszcze jakieś pytania to wal śmiało.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

Wrażenia z patrzenia na nią są niezmienne czyli banan na ryju ;p A na poważnie to jedyne problemy jakie miałem z nią to głównie elektryka i to przy boxie. Polecałbym wymianę wtyczki przy boxie na mini t-connect po przy dłuższym użytkowaniu kabelki przy wtyczce stockowej się ukręcą. Po za tym że trzeba dużo uważać na kabelki ogólnie w tej replice moim zdaniem nie mam się do czego przyczepić. Środek to wiadomo tłok z metalowymi zębami i można ruski rok strzelać. Zewnętrznie po roku też bajka. Jeśli planujecie ROF powyżej 20bb/s to niestety konieczne będzie zmiana zasilania w boxie na li-po bo paluszki nie wyrabiają :(

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...
  • 3 months later...

Tak by to wyglądało po małym tuningu :icon_smile:

 

Co do wtyczki w boxie ja zastąpiłem ją mini jack. A gniazdo zamontowałem w klapie magazynka w miejscu tej dziury na środku. Jeszcze mam zamiar dodać sprężynę powrotną do rączki bo teraz to lata jak chce.

Edited by Dawidzik1
Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...

Wybaczcie że odświeżam ale na TG pojawiło się znowu MG (AGM 042) lecz w specyfice pokazują FPSy na poziomie 380 przy SP120 z tego co pamiętam wcześniej FPSy tego modelu były wyższe. Ktoś się orientuje czy zmienili konstrukcję na słabszą czy nadal jest to pancerny GB taki jak w replikach M249 lub inny co bez problemu wytrzyma moc na poziomie 400/450 FPSów przy rofie historycznym czyli około 1200rpm. 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...