Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mikrokolimator na lunecie


Recommended Posts

Na górze bez kombinowania nie zamontujesz. Możesz za to przełożyć laser z lewej strony na prawą i zamontować kolimator z lewej strony lunety, pod kątem 90 stopni. Z konkretnych modeli to jednym z najtańszych będzie ten: http://www.taiwangun.com/kolimator-micro-mod-1-acm?from=listing&campaign-id=19

 

Nie wiem czy dobry bo nie mam (chociaż planuję kupić), ale w tym przedziale cenowym wszystko trzyma mniej więcej podobny poziom.

Link to post
Share on other sites

Kopia doctera do stówy to nie jest kwestia "który", tylko "czy w ogóle", nawet najtańsze chińczyki kosztują więcej więc z takim budżetem obawiam się, że po prostu musisz wziąć najtańszego.

 

Możesz wywalić laser i zamontować koli na boku lunety. Sens doctera w ogóle taki se, bo małe to to i szybko przycelować dużą repliką ciężko, ale to już mogą być osobiste preferencje.

 

edit: Szjet, za wolno!

Edited by Armatage
Link to post
Share on other sites

Ok, więc kupię ten co polecacie. Natomiast zostaje kwestia montażu, jeśli na boku nie będzie zbyt wygodnie (a takie mam przeczucie). Lepiej coś kombinować z podwyższeniem ris, czy na część przy oku założyć jakąś opaskę z szyną?

Edited by Axel
Błędy
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...