Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Jeśli tylko możesz nie bierz mp5 od JG.

Seria ta uważana jest za jedną z najsłabszych wśród replik tego producenta.

Bez cienia wątpliwości mogę za to polecić repliki mp5 produkcji Cymy. Są nieco droższe, ale jakość wykonania, i niezawodność stoi na o wiele wyższym poziomie.

 

Czy mp5 nada się do lasu? Trudno powiedzieć. Zależy to od replik jakimi dysponują przeciwnicy, oraz charakterystyki konkretnego terenu. Jeśli przeciwnicy będą mieć zwykłe nietuningowane repliki twoje szanse będą wysokie, jeśli zaś trafisz na stado kosiarek do trawy no to sory, ale masz pecha :P

IMHO więcej zależy od tego co dany gracz ma w głowie, niż od tego co trzyma w ręce ;)

Link to post
Share on other sites

V2 od jg nie należy do najmocniejszych. Delikatnie mówiąc. Inne części (poza zębatkami) też nie należą do najlepszych. Ponadto replika wykonana jest prawie w całości z tworzywa, które nie imponuje ani wytrzymałością, ani wyglądem. Cyma wykonana jest z tworzywa (chwyty) i metalu (body). Co do wytrzymałości cymy to powiem tyle, że strzelam z cm.049 prawie dwa lata be, żadnej awarii wewnętrznej. Farba jest mocno zjechana, ale pomimo tego, że choćby dziś dwa razy wylądowałem na replice to zewnętrznie nic nie jest uszkodzone.

Link to post
Share on other sites

Mnie tam plastikowe body nie razi. Plastik nie jest tandetny. Gerarbox ma w standardzie szkielet, który wygląda na ten z serii 5, która jest polecana w dziale tuning. Jest on na 8mm stalowych łożyskach ślizgowych. Do tego prowadnica sprężyny ma regulację napięcia wstępnego sprężyny co daje możliwość regulacji FPS. Na razie mam przemielone 2k kulek i nie mogę replice nic zarzucić. Wymieniłem tylko gumkę hu.

Link to post
Share on other sites

Mareq, ale 2k kulek to jest żaden przebieg. Przemiel 10k albo i więcej. Jakbyś pomajtał Cymową MP5 w rączkach i miał przyjemność nią jeszcze strzelać, to byś odczuł różnicę. Plastik jest tandetny w porównaniu do Cymek. Ale co kto lubi, każdy ma inne standardy zadowolenia.

Link to post
Share on other sites

MP5 JG bronią jedynie troglodyci, którzy gunwo widzieli i nie mają porównania, oraz posiadacze tego plastiku którzy już mają porównanie i próbują oszukiwać siebie i innych, że kupno JG nie było utopieniem kasy xD

W każdym razie w tym szmelcu nie nic ciekawego. Jedynie tani, ale to nie oznacza opłacalny.

Link to post
Share on other sites

V2 od jg nie należy do najmocniejszych. Delikatnie mówiąc. Inne części (poza zębatkami) też nie należą do najlepszych.

 

Części są standardowe dla tej klasy replik. Takie cm.028 nie ma wcale lepszych bebechów, poza wspomnianym wcześniej szkieletem. Nie zmienia to faktu, że kupno Mp5 JG w tej cenie jest nieopłacalne.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...