Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Borne Sulinowo: wrażenia po imprezie + fotki


Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

co do organizacji w czasie walki. Mysle ze Tadeusz wpadl na super pomysl... podzielil uczestnikow na 20 osobowe gurpy ( ja bym dzielil na 10) kazda taka grupa ma dowodce itp... wtedy dowodca kazdej strony mowi team alfa idzie przeniesc beczki, team charlie ochrania ich od lewej.. itp to chyba jest swietne rozwiazanie. Szczegolnie u sil NATO (chodz wydaje mi sie ze Arabusy tez sie jakos organizuja)

Przerw raczej nie powinno byc. Trzeba zaznaczyc ze kazdy ma miec cos do zarcia przypomniec to 5 razy:) Bo ASG to nie wojna i glod rozwala wielu.

Link to post
Share on other sites

Czytam sobie i czytam ten i temten wątek ... i wszyscy macie rację. Może trochę Was zaskoczę (lub nie) ale może byłoby lepiej gdybym miał w prowadzeniu i pisaniu scenariuszy jakąś praktykę. Niestety w życiu napisałem wcześniej tylko jeden scenariusz na około 20 uczestników. Nigdy poza wyjazdem do Tricity nie uczestniczyłem w LARPach. Nie mam po prostu doświadczenia i tyle. Może dlatego była przerwa, która wprowadziła zamieszanie.

Qbs poprosił o zrobienie scenariusza Rezula i mnie. Potem dałem się wciągnąć w jego realizację. Okazało się, że uczestników było 150, wielu ludzi wogóle nie znałem więc wyszło tak jak wyszło. I tak cudem jakoś to poszło mimo, że byłem w temacie całkiem zielony.

Teraz jestem odrobinę mądrzejszy i bardziej doświadczony :wink:

Link to post
Share on other sites

Zlot można zaliczyć do udanych. Jedyne co mnie denerwowało to że trudno było odróżnić Arabusa od NATOwca bo kilku z nato miały przykryte twarze chustami albo czymś...

Teren świetny...z tym każdy sie zgodzi

Klimat był super, organizatorzy sie postarali.

Nie podobało mi sie to że na terenie strzelanki chodziło troche CYWILI np. w miejscu respawna Rebelii gdzie kulki latały gęsto.

pozdrawiam organizatorów, NATO a w szczególności Arabusów któży byli dobrymi kompanami walki :D

 

Allah Akbar!

Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich

 

Napisze krótko, żeby nie powtarzać tego co już zostało napisane wcześniej.

Zlot był świetny, pomimo kilku drobnych niedociągnieć, które i tak nie popsułu mi zabawy :D.

Jeszcze raz podziekowania dla organizatorów.

Jeśli tak jak pisał PA organizowaliście to po raz pierwszy, to nie mogę się doczekać co będzie za rok :twisted: .

******************

I jeszcze jedna sprawa.

Jeden bardzo uprzejmy kolega pożyczył mi baterię do aparatu [3v jak się nie mylę]. Niestety po skończeniu zabawy gdzieś zniknął bez śladu. Czekałem na placu godzinę szukając go i nic.

 

Teraz uwaga ! Mam tą bateriię i czekam na kontakt na PW.

Jeśli znajdzie się ta osoba, o której mowa to ustalimy w jaki sposób mogę ją zwrócić.

 

P.S. Przepraszam za robienie tablicy ogłoszeń z forum, ale jak widzicie sytuacja jest trudna :? .

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...