Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Glock 17 KWA Syfonowanie , Puszczanie Gazu


Recommended Posts

Witam,

Mam problem z glockiem 17 kwa.

Mianowicie po nabiciu gazem magazynka wlozeniu do repliki , przeładowaniu i nacisnieciu spustu replika oddaje 3/4 strzaly z bardzo duzym zużyciem gazu , gaz wylatuje duza iloscia przez lufe , tak przez 3/4 strzaly po czym uwalnia caly gaz z magazynka , czego to moze być wina.Prosze o Wyrozumiałość nie miałem dużo styczności z gazówkami

Link to post
Share on other sites

Brudem na ten przykład. Rozłóż replikę na czynniki pierwsze, wyczyść, przesmaruj, przy okazji obejrzysz części wewnętrzne, czy przykładowo cylinder bądź głowica tłoka nie są uszkodzone.

I taka mała uwaga: przed przecinkami nie ma spacji, a także nie jest wszystko jedno, jaki znak postawi się na końcu zdania czy też pytania ;)

Link to post
Share on other sites

Brudem na ten przykład. Rozłóż replikę na czynniki pierwsze, wyczyść, przesmaruj, przy okazji obejrzysz części wewnętrzne, czy przykładowo cylinder bądź głowica tłoka nie są uszkodzone.

I taka mała uwaga: przed przecinkami nie ma spacji, a także nie jest wszystko jedno, jaki znak postawi się na końcu zdania czy też pytania :icon_wink:

Dzięki, wszystko zaraz zrobie, a co do interpunkcji to pisze z telefonu dlatego tak nie ładnie to wszystko wygląda. ;)
Link to post
Share on other sites

Syfonuje nadal tak samo, tym razem poszedł cały gaz za pierwszym strzałem, te dwie długie sprężynki przy cylindrze są powyginane, czy one mogą wpływać na to że mag puszcza cały gaz czy może wina magazynka ? przy okazji przestrzele na magazynku kumpla.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...