Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Innowacje w Airsofcie - luzne pomysly


Recommended Posts

relativy a co powiesz na zrobienie otwartego projektu - open source - i zbiorki na niego, nawet moze przez WMASGA? Croudfunding airsoftowy. Z checia zainwestuje w Polski Airsoft.

 

Swoja droga sam zastanawiam sie nad zaprojektowaniem stalowych konwersji (body i lufa) do replik sprezynowych. Ladnie pooksydowanych. Moze z jakas grawerka? Jestem poki co na etapie wyceny. Jak sie czegos dowiem to dam znac :P

Link to post
Share on other sites

Filq propozycji dostaję sporo odnośnie projektu, na razie jednak jest za wcześnie na jakieś deklaracje.

Odkurzyłem prototyp, który jednak nie jest w najlepszym stanie, bo trochę części z niego podwędziłem wcześniej,

poprawiam aktualnie schematy by dodać jeszcze kilka funkcji. Więc myślę, że na początek uporządkuję to co mam

dostępne pod ręką. Potem założę osobny temat i zobaczymy w jakim kierunku to się dalej potoczny.

Może uda się zdobyć wsparcie od jakiejś firmy działającej w naszym kręgu zainteresowań, nie wiem.

Jak już jakieś decyzje podejmę, na pewno dam wam znać.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...