Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Które atrapy SAPI najlepsze?


Recommended Posts

Mówisz tak, jakby twoje czasopisma zapewniały lepszą ochronę niż inne atrapy

Obi-wan bo dopóki młodzież nie będzie potrafiła policzyć nacisku powierzchniowego generowanego przy upadku np na pręt dopóki, będzie myśleć, że to coś daje.

 

To połóżcie grube pisemko obok 10x złożonej karimaty i swoim najlepszym taktycznym nożem spróbójcie to przebić.

Link to post
Share on other sites

Echh człowiek napisze o co chodzi, ale zdolność czytania z zrozumieniem zanika echhhh.

 

Wyjaśnię prosto w ten sposób mamy dwa warianty:

 

- uderz nożem w grube pisemko powiedzmy cd-action

- teraz przyklej taśmą do ciała to pisemko i rzuć się na ten nóż, ważne musi być zamontowany nieruchomo.

 

Paniatnał?

Link to post
Share on other sites

To połóżcie grube pisemko obok 10x złożonej karimaty i swoim najlepszym taktycznym nożem spróbójcie to przebić.

Obawiam się, że nie wiadomo jak mocno uda Ci się walnąć w to swoją ręką z nożem, nadal nie dorównasz sile która powstaje przy nacisku całego Twojego ciała, na gazetki przebijane prętem.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

To jest chyba zbrojony gips. Płyty od Austina są bardzo fajne. Miałem przez dłuższy czas, mimo ostrego tarmoszenia i ostrego traktowania (rzucanie szpejem, liczne podróże w bagażniku samochodu leżąc luzem, często po wybojach) nic się z nimi nie stało.

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...

Może takie http://www.ebairsoft...ge-p-10474.html :icon_biggrin:

Ło matko, zaczynam głęboko respektować TMC. Zdaje się, że mam ichnie plastikowe, puste atrapy. Profilowane i z napisami, ale jest to rozmiar większy od M i mniejszy od L, pasują na styk do tej kamizelki, trochę musiałem kombinować, żeby rzep na dole złapał jak największą powierzchnią (co się nie udało do końca). Chętnie zamieniłbym je na coś bardziej wymiarowego, a te co mam albo sprzedał, albo wsadził kiedyś do czegoś innego. Może ichniego JPC. Edited by Mixon
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...