Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Niezniszczalne obuwie


Recommended Posts

Witam

Poszukuje obowiązkowe w każdy teren.

Najważniejsze żeby było wytrzymałe wygodne i

Nie obcierało.

Aktualnie używam polskich starych desantów, ale obcierają mnie

Poszukuje butów ktore bedą wytrzymałe oraz bede mógł pokonywać w nich duże odległości.najlepiej aby miały wysokie cholewy

Link to post
Share on other sites

Dobra, koledzy wyżej się pośmiali więc może tak merytorycznie - jaki to macie panocku budżet? Bo od tego wiele zależy.

Ze swojej strony mogę polecić buty BW 2005, produkowane przez Haixa albo Baltesa(pewnie kilku innych producentów także). Ja mam od 2-3 lat i jestem pieruńsko zadowolony, choć jakimś cudem rozwulkanizowałem podeszwę. Mimo wszystko trzeba uważać na ogień :D

 

Do tego wiem, że wszelkie trepy producentów takich jak:

-Lowa

-Haix

-Meindl

-Hanzel

 

i wielu innych(Belleville itp) mają buty, które nie powinny Cię zawieść. Poszukaj na forum, forum ngt i w tym podobnych miejscach, a na pewno coś znajdziesz. Jak określisz ile kasy możesz/chcesz wydać to wtedy możemy pomyśleć co dalej.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Jeśli mogę polecić buty niemalże niezniszczalne, to są to z pewnością PRL`owskie opinacze. :D Żeby je zniszczyć to chyba trzeba być geniuszem tej dziedzinie, a jak je rozchodzisz (w sumie jak każde inne buty) to są bardzo wygodne. Dla lepszego efektu możesz w nich wleść do wody po kolana i trochę pobiegać, wtedy na bank bd wygodne :D (Wiem to z autopsji XD)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...