Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pytania Zielonego.


Recommended Posts

WItam,

 

Wątek zakładam poniewaz chce zaczac swoja przygode z ASG. Nie jest to (przynajmniej narazie) wątek pod tytulem którą replike wybrac.

 

Zacznę wiec od poczatku.

Przebywam obecnie za granica i po powrocie do Polski (poczatek czerwca) chcialbym zaczac zabawe z ASG. Do powrotu chcialbym juz podjac decyzje co do potrzebnego sprzetu tak abym po powrocie mogl przejsc do zamawiania :)

Prawdopodobnie postaram sie zawitac na jakas strzelanke gdzie mozliwe bedzie wypozyczenie sprzetu zeby poczuc na czym ta zabawa polega na wlasnej skorze poniewaz narazie wszystko co wyczytam jest dla mnie bardzo istotne jednak to tylko slowa i nie potrafie sobie do konca wyobrazic jakie skutki ze soba niosa. Mam nadzieje ze rozumiecie co mam na mysli.

Jak juz wspomniałem nie jest to watek gdzie przedstawie swoje typy i poprosze o opinie, z prostego powodu : narazie w zakladkach mam kolo 20 replik i jeszcze wiecej sprzetu wiec narazie chcialbym dowiedziec sie jak najwiecej o ASG zeby troche zawezic ten krag :) Aby dowiedziec sie jak najwiecej pochlaniam mase artukulów, recenzji, tematów na forum itd i ten temat rowniez ma mi w tym pomoc :)

 

Wiec teraz pora na pytania ktore mam nadzieje dadza mi lepszy obraz sytuacji i pozwola zawezac krag interesujacy mnie rzeczy bo narazie wszystko mi sie podoba i wszystko bym chcial :) Mysle ze to calkiem normalne na początku.

 

Mój budzet ktory moge przeznaczyc to ~2200zł i zastanawiam sie czy to wlasciwie starczy? Oczywiscie moge kupic AGM okulary i starczy 150zł ale interesuja mnie repliki pierwszej klasy, takie które przez jakis rok nie beda wymagaly wkladu (oczywiscie pomijam kwestie losowe). Replika jest dla mnie priorytetem i to na nia mam zamiar wydac wiekszosc powyzszej kwoty, Moze to byc replika, które juz w stocku zapewnia niezle osiągi badz nieco tansza z dodatkowym tuningiem. Aby zaoszczedzic pieniadze na wyposazeniu ( mundur kamizelka itd) wpadlem na pomysl kupna tych rzeczy uzywanych, czy to dobry pomysl? Co do uzywanej repliki temat raczej ślizgi wiec wolalbym nie ryzykowac.

 

Kolejne moje pytanie dotyczy replik firmy G&G otoz:

Czytajac artykuly o replikach fora itd firma ta jest wymieniana jako producent replik pierwszej klasy, i ogolnie jako firma ok. ale gdy jedna z replik mi sie spodobala i zaczalem grzebac na forach zeby znalezc opinie na jej temat trafilem na wiele negatywnych opinii na temat tej firmy, pomijam tutaj kwestie seri combat machine, która jest z dolnej pulki tego producenta. Czym to jest spowodowane? I jak to wkoncu jest G&G to pierwsza klasa i warto rozwazac te repliki czy nie?

 

ForceCore Industriesc?

Znalazlem ciekawie wygladajace repliki tej firmy np

http://gunfire.pl/product-pol-1152205860-Replika-karabinka-FC-105.html

Ale nie znalazłem informacji na temat tej firmy? Ma ktos moze? Strzelał ktos? z czym to sie je?:)

Pytam poniewz nie wiem czy brac je pod uwage przy wyborze repliki czy nie.

 

To chyba tyle pytan narazie, mysle ze wkrotce zglosze sie z kolejnymi. Bede wdzieczny za wszystkie odpowiedzi :)

 

Pozrawiam

Link to post
Share on other sites

Co do Force Core ma go chyba nie wiele ludzi. Był gość który miał, ale AS WAŁA od nich i w stocku nieźle mu to chodziło.

Ale to jest M-ka a jak już myślać np. Ak od cymy (cm.028)jak na swoją cenę jest bardzo dobre, ale za to m-ki Cymy te za ok. 700-800zł nie każdy zachwala. Tak więc ja bym nie brał tej M-ki od Force Cora pod uwagę, i mi się wydaje, że pod drugą klasę podchodzi.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dzieki za wszystkie odpowiedzi, co do AK to chyba jedna w niewielu broni ktora naprawde mi sie nie podoba :)

Rozwazam rozne firmy i ich modele na szczescie na podjecie decyzji mam jeszcze troche czasu bo narazie przeraza mnie mnogosc firm i ich replik oraz mozliwosci tuningowe i z dnia na dzien jestem coraz bardziej zdezorientowany :)

Bede wdzieczny za dalsze opinie o wyzej wymienionych firmach w koncu przy podejmowaniu detycyzji bede musiał czyms sie pokierowac a poniewaz narazie wlasnych doswiadczen brak licze na wasze.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Pierwsze ostrzeżenie za olewanie regulaminu forum dla użyszkodnika Luz4ever_asg.

Nie, nie napiszę dlaczego. Trzeba przeczytać regulamin i samemu dojść do wniosku co jest źle.

A przy takim budżecie to bym poszukał czegoś przyzwoitszego.

Link to post
Share on other sites

A moŻe (domyślam się, że to właśnie o to chodzi : ) przy okazji ostrzeżenia bardziej rozwinąć "A przy takim budżecie to bym poszukał czegoś przyzwoitszego."? Dzięki temu tematowi chciałbym się właśnie dowiedzieć które repliki to te przyzwoite, także liczę na sugestie.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

A moŻe (domyślam się, że to właśnie o to chodzi : ) przy okazji ostrzeżenia bardziej rozwinąć "A przy takim budżecie to bym poszukał czegoś przyzwoitszego."? Dzięki temu tematowi chciałbym się właśnie dowiedzieć które repliki to te przyzwoite, także liczę na sugestie.

 

Pozdrawiam

 

 

Geniusz detektywa podziwiam, a rozwinięcie myśli " czegoś przyzwoitszego" proponuję poszukać w tematach przyklejonych. Zwłaszcza w poradniku dla zielonych i eMki wyborze ostatecznym.

Link to post
Share on other sites

A ja bym proponował wszystko przywieźć z zagranicy, zależy gdzie przebywasz ale u nas jest podobno najdrożej i najsłabsza jakość.

 

Wcale nie bardzo, Gietka JG w Belgii 160Euro czyli na Polskie 640zł.

Przybyliżyłem do 4PLN, nie śledzę często kursów :icon_razz2:

A i to nie oznacza, że nie może być taniej, w niektórych państwach może być taniej, ale mogą tam być ograniczenia i nie kupi tego, bo będą jakieś limity, a z granicą nie wiem jak, w końcu jest Unia to chyba nic nie sprawdzają więc git.

Link to post
Share on other sites

Wcale nie bardzo, Gietka JG w Belgii 160Euro czyli na Polskie 640zł.

Przybyliżyłem do 4PLN, nie śledzę często kursów :icon_razz2:

A i to nie oznacza, że nie może być taniej, w niektórych państwach może być taniej, ale mogą tam być ograniczenia i nie kupi tego, bo będą jakieś limity, a z granicą nie wiem jak, w końcu jest Unia to chyba nic nie sprawdzają więc git.

Zalogowałem się specjalnie żeby to napisać: WYJDŹ.

 

 

 

Link do kanału mistrza Blunka: https://www.youtube.com/channel/UCexSSA0qmfrCBwTeEWuPVjw

Edited by B3Lf öÖö (LastSniper)
Link to post
Share on other sites

Arend geniuszem bym tego nie nazwał po prostu siła dedukcji.

 

Rozważam KWA jednak w Polskich sklepach nie znalazłem interesujących mnie modeli (przynajmniej na razie są niedostępne). Znalazłem za oceanem (swoja drogą nie licząc przesyłki repliki tańsze o jakieś 200-300zł) i tutaj pytanie do was czy kupował ktoś replikę w sklepach online w USA? Interesuje mnie czy jakiś sklep wysyła do Polski i ewentualnie cena takiej przesyłki jeśli ktoś już z tego korzystał.

 

Co do mojego pobytu za granicą jestem w tej chwili w Niemczech, jednak ze względu mojego miejsca zamieszkania (mieszkam w górach) i braku własnego auta mam ograniczone możliwości dojazdu do jakiegoś stacjonarnego sklepu, a niski poziom znajomości niemieckiego raczej nie zachęca do kupna przez internet (żeby się nie okazało ze zamówiłem zupełnie coś innego :icon_smile: Ale jeśli ktoś ma adres www jakiegoś sprawdzonego niemieckiego sklepu z anglojęzyczną stroną będę wdzięczny:)

 

Pozdrawiam

 

Edit:

 

Zapomniałem dołączyć link do KWA:

http://www.evike.com/products/31648/

Edited by luz4ever_asg
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...