Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, szykuje się do zakupu kamery i teraz moje pytanie, co byście polecali, mam na ten cel przeznaczone jakies 1500zł(kamera plus akcesoria) zastanawiałem się nad actioncam sony HDR-AS100V lub AS200V, ale nie wiem, jak to wypada np w porównaniu do gopro. W sumie zależy mi również na uniwersalności kamery, dlatego proszę o parę porad, jak dany sprzęt się sprawuje itd. W sumie w sony ciekawym rozwiązaniem jest sterowanie z panelu na ręce :D

Link to post
Share on other sites

Użytkuje się ją tak samo jak GoPro. W osiągach przy 4K trochę odstaje od Gopro Hero 4 black ale prawie 800 zł różnicy przemawia na jej korzyść jeśli chodzi o równowagę ceny do jakości. Akcesoria i mocowania to też prawie to samo co GP ale ich cena przy chęci zakupu np dodatkowej baterii to oszczędność. Do paska gogli raczej nie przyczepisz.

Jak dla mnie nie ma wad bo nie wymagałem od niej osiągów czegoś o połowę droższego A jeśli jakieś ma to wszystko da się poprawić w prostych programach do obróbki grafiki. Stabilizacja jest zadowalająca. Jeśli nie chcesz kręcić sportowych filmików jakoś komercyjnie a potrzebujesz jej dla siebie lub do pochwalenia się materiałem w necie to wg. mnie obecnie nie znajdziesz nic lepszego w tej cenie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...