Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam!

Mam problem ze skupieniem pod koniec toru lotu kulki, po 50m kulki zaczynają latać we wszystkie strony.

Replika ma 460fps, lufe 509 Prometheus, świeżą zieloną gumkę G&G(wcześniej czarny Ultimate i to samo) i strzela 0,28 też G&G.

Zastanawiam sie czy lufa się zużyła bo kupiłem użuwaną tak też nie można ustalić przebiegu, u mnie góra 10.000 kulek. Kiedyś udawało mi się trafiać z odległości 70m więc martwi mnie ten spadek skuteczności.

 

Z góry dziękuje za podpowiedzi.

 

Pozdrawiam

AKTG

Link to post
Share on other sites

Test papierka wychodzi bez zarzutu.

Na wszystkich kulkach łącznie z 0,40 jest to samo. Co najciekawsze najlepiej zachowują sie 0,20 G&G.

Cylinder jest 0, perforowany 10mm od końca w celu uniknięcia chmury, to było moje pierwsze podejrzenie. Rozważałem zamiane na dłuższego promyka ale szybciej było dziurknąć cylinder.

Lufe mam oczywiście czystą, nie chce mieć nigerka(if u know what i mean :)

Edited by AKTG
Link to post
Share on other sites

Czyli na niewierconym 0 było jeszcze gorzej? Jeśli lufa nie ma widocznych uszkodzeń to również nie ona jest tu winna. Obstawiałbym gumkę. Zazwyczaj wystarczy sprawdzić jedną, góra dwie. Zdarza się czasem kapryśny zestaw i dopasowanie wymaga więcej ofiar. Przykładowo mój Specnuch po zmianie komory nie zadowowolił się żadną z 3 oferowanych mu, popularnych gumek. Dopiero po włożeniu Maple Lefa flat hop bla bla bla... zaczął strzelać w miarę przyzwoicie i będzie można go używać.

Nic innego mi do głowy nie przychodzi. Więc więcej nie pomogę.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...