Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jak to jest z używaniem rewolwerów w asg?


Recommended Posts

Witam!

Jestem na forum nowy ale strzelam się już od dawna.

I z racji że przymierzam się do zakupu bębenkowca mam kilka pytań odnośnie rewolwerów w asg:

1. Jak to jest z ich niezawodnością? (chodzi mi głównie o niezawodność zasilania- żeby gaz nie uciekał)

2. Czy są one porównywalnie celne do innych ,,klamek''? (będę go używał na strzelankach w lesie)

3. Czy można do tego dostać kaburę czy też trzeba ją sobie samemu zaadaptować?

4. Jaki rewolwer jesteście w stanie polecić? (mój budżet to około 400 zł)

Link to post
Share on other sites

Celność rewolwerów, jak i ich zasięg jest tragiczny. Dopóki nie wyjdą modele z porządnym HU, cały czas będą to wyłącznie zabawki do lansu.

Masz na myśli budżet podany przez autora, czy TMki i Marushiny też kuleją?

Link to post
Share on other sites

Na strzelance wczesną wiosną miałem awarię karabinka, było za zimno na gazowego boczniaka i kolega pożyczył mi replikę dan wesson od ASG. Z oddawaniem strzałów nie było problemu, gorzej z trafianiem. Czekałem, aż przeciwnik będzie ok 15 m ode mnie, zanim mnie zauważy i po wystrzeleniu 5-6 kulek czasem udawało mi się trafiać, ale to loteria, najczęściej zdążył się zwinąć. Żeby przeładować musiałem znalezć dobre ukrycie. Nawet z szybkoładowarką zaladowanie bębenka to problem, jeśli nie chcesz zgubić wystrzelonych łusek. Generalnie, jeśli chodzi o klimat i moc- tak. Praktyczne użycie jako broń zapasowa- ja bym się nie zdecydował.

Link to post
Share on other sites

W łuskach były włożone kawałki patyczków po lizakach (patent na obniżenie prędkości początkowej). Miał moc ok 360 fps, więc wszystko z głową. Biegałem z nim całą strzelankę, to była jedyna replika, którą miałem do dyspozycji. Mogłem zobaczyć, jak to jest z przydatnością tego typu replik w praktyce.

Link to post
Share on other sites

A za ile można to dostać?

 

Widziałem jakieś dwa na specshopie, czarny M19 i srebrny M66, oba 4 calowe - czarny był jakoś za 650, srebrny po 700 bodajże. Od siebie polecę jeszcze w tej cenie Desert Eagla, też od TM. Równie wielki co rewolwery i nie mniej efektowny - a przy tym można go jeszcze dopieścić metalowymi konwersjami i tym podobnymi bajerami.

 

Aha - cena nie jest może niska (jak to gaziaki TM), ale moim zdaniem najlepszą opcją jest dołożyć te dwie, może trzy stówy i kupić coś z najwyższej półki. TMki są po prostu niesamowite, kupiłem jeden model i bardzo szybko dokupiłem dwa kolejne, a czwarty też już jest w planach ;).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...