Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gogle Revision Desert Locus czy okulary Revision sawfly lub ESS


Recommended Posts

Przeszukałem forum, ale nie znalazłem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi, więc zapytam się wprost, co wybrać? Cholernie boję się o moje oczy i nie będę ukrywał, że są mi bardzo potrzebne.Obawiam się, że jakaś kulka, która zabłądzi mogła by wlecieć przez szczelinę między moją twarzą a okularami dlatego bardziej kierowałbym się ku goglom, ale z drugiej strony noszenie gogli przez całą zabawę wydaje się być trochę uciążliwe. Może jednak znalazłby się jakiś kompromis pomiędzy jednym i drugim. Pieniądze jakie mogę przeznaczyć na ochronę oczu to maksymalnie 130zł.

 

Pozdrawiam !

Link to post
Share on other sites

Gogle parują, ale i okulary parują, ale są na to na tym forum patenty. Mam Locusty i noszenie ich przez te 5h które trwa strzelanka nie jest uciążliwe, a już sama grubość "szybki" daje poczucie bezpieczeństwa. Na pierwszej strzelance, pierwszy strzał który dostałem poszedł właśnie w gogle, więc stwierdzam, że już się zwróciły (na goglach ani śladu) ;) Do reszty modeli się nie wypowiem, bo nie miałem doczynienia, ale sawfly to okulary, a jak sam piszesz wolisz gogle, a ESS to poprostu firma konkurencyjna tak samo jak firma Bolle, równie dobra, ale aktualnie Revision da się wyrwać nowe za naprawdę dobrą cenę np. na armyworldzie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...