Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika nie strzela !


Recommended Posts

Kupiłem replikę RK-05 - FULL METAL [bOYI] po oddaniu paru strzałów karabin się zaciął. Gdy próbuję strzelić słychać tylko "pyknięcie" jakby chciało a nie mogło. Nie wiem co robić replika jest nowa i nie powinna się tak zachowywać. Proszę o szybką pomoc ;)

Link to post
Share on other sites

Kupiłem replikę RK-05 - FULL METAL [bOYI] po oddaniu paru strzałów karabin się zaciął. Gdy próbuję strzelić słychać tylko "pyknięcie" jakby chciało a nie mogło. Nie wiem co robić replika jest nowa i nie powinna się tak zachowywać. Proszę o szybką pomoc :icon_wink:

 

A, to proste, z powodu kajli na uberlaufie trychter prawdopoodbnie robiony jest na szoner, nie za krajcowany, i bez holajzy w żaden sposób nie ma szansy zakryptować lochbajtel w celu udychtowania pufra i dania mu szprajcy przez lochowanie tendra, aby roztrajbować ferszlus, który źle działa, że droselklapę tandetnie zablindowano i teraz ryksztosuje*

 

Wybacz mały żarcik, ale lakoniczność twojej wypowiedzi nie pozwala na poważną diagnozę.

Na drugi raz napisz:

1. jaki jest stan baterii

2. czy sprawdziłeś jakość połączeń (bateria - replika, silnik - replika, ew. inne- zewnętrzne)

3. okoliczności ("spadła mi", "zamoczyła się", "przestała strzelać bez przyczyny","zaczęła zwalniać a potem przestałą", "strzeliła normalnie a potem przestała" itd.)

4. skąd to "pyknięcie" dochodzi? - z GB, z silnika itp

 

Przyczyn może być milion, a ten wątek bez twojej dobrej woli może okazać się najdłuższym w historii internetu.

 

Jeśli nie jesteś w stanie podać nam żadnych wskazówek, a replika - jak piszesz - jest nowa, to po prostu oddaj ją do serwisu.

 

*) pozwoliłem sobie przerobić trochę mistrza Tuwima.

Link to post
Share on other sites

Sprawdź też czy czasem silnik się jakimś cudem nie zaciął na przełożeniu zębatki silnika z silnikową - odkręć koszyk z silnikiem, podepni batke, zobacz czy kręci, jak tak to przykręć koszyk i wyreguluj sprężyne i spróbuj strzelić, jak to nie da rady - oddaj do serwisu

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...