Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dobra replika na początek ?


Recommended Posts

Witam.

Właśnie zaczynam przygodę z ASG ,i chciałbym się dowiedzieć czy biorę odpowiednią replike na początek.

Replika to: M4A1 (SRT-01) - SPARTAC.

Chciałbym również zapytać, czy stockowa bateria będzie dobra i czy nie potrzeba będzie wymiany ?

 

Dziękuję, i pozdrawiam :icon_wink:

Link to post
Share on other sites
Ja nie ufam Spartac'om ponieważ jaka firma robiła by ak47 które niby ma 410 fps za nieco ponad 300 zł ?

Wydaje mi sie ze lepszym rozwiązaniem dla ciebie bedzie cyma.028 ją nie tak łatwo zepsuć

Spartaki to tak naprawdę cymy... W starciu z cymą, spartac przegrywa tym,że jest cały plastikowy, wygrywa kolorystyką. Wewnętrzne praktycznie to samo, oprócz sprężyny. Normalny GB v.3, z normalnym znalowym szkieletem, normalnymi stalowymi zębatkami...

Ogólnie, według mnie, spartac jest repliką z której da się strzelać, ale która jest za droga do tego co oferuje.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem jaki masz budżet, ale jeśli nie musisz to nie inwestuj w cymę, idź w jak najmniejszą ilość chinskiego sprzętu, bo ten jest bardzo ale to bardzo zawodny w boju ... Jak masz budżet koło 700 stówek to poleciłbym ci Specne np. http://gunfire.pl/product-pol-1152200034-Replika-karabinka-Specna-Arms-SA-B05.html Lub widziałem ostatnio na azteko.pl fajną promocję za specne 650 zł

I tutaj masz już full metal :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...