Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK EL-104 PMC [E&L]


Recommended Posts

  • 1 month later...

Witam,

Na początku tego roku stałem się posiadaczem repliki EL-104 PMC-B na początku przeszła modyfikacje w serwisie.

Zamontowałem tłumik oraz serwis założył:

Głowica cylindra do AK v.3 (short type ) - SHS

Sprężyna główna M140 - SHS

Cylinder SHS Typ 0 - SHS

Gumka Hop-Up Zielona - G&G

Tłok SHS - 14 stalowych zębów - SHS

ASCU3 do GearBox v.3 - AIRSOFT SYSTEMS

Stalowa lufa precyzyjna 6,03 - 510 mm - PPS

Aluminiowa dysza do replik typu P90 - ACM

 

Po dwóch miesiącach od tych modyfikacji męczy ją efekt podwójnego strzału podczas ustawiania HU, niezbyt zadowalająca celność oraz "dziwny" zasięg na poziomie repliki typu "CM.028C" strzelam z kulek 0,28g, ponieważ na 0,25g na lekko podkręcony HU kulki lecą w kosmos. Kulki 0,25 -G&G 0,28 - Madbull lub Guarder. Co polecacie zmienić/wymienić by pozbyć się tych problemów?

Edited by ActionHear
Link to post
Share on other sites

Tak serwisowałem w Gunfire. Napisałem od razu jak zauważyłem że coś jest nie tak na początku był to tylko efekt podwójnego strzału odpowiedź od serwisu:

Witam, przyczyną podwójnych/braku strzałów jest prawdopodobnie gumka hop-up. Kołnierz gumki jest uszkodzony lub wadliwy, jednak, że podczas pobytu repliki w serwisie nie zaobserwowałem tego. Gumka czasami zużywa się szybciej niż powinna, ale jej wymiana powinna wyeliminować ten problem

Okej co do gumki i lufy na jaką znów zielona G&G? Oraz rozglądałem się za lufami i w oko mi wpadła - LUFA PRECYZYJNA (509MM) 6.02MM GUARDER.

Aktualnie skoro tak radzisz to jutro zadzwonię poinformować ich o problemie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...